Wrangler 4XE

Alates 68 400 €

WRANGLER4XE HINNAD

ÜLEVAADE

Wrangler 4XE

AKTIIVSED JA PASSIIVSED OHUTUSFUNKTSIOONID

Uue Jeep® Wrangler 4xe standardvarustusse kuuluvad aktiivsed ja passiivsed ohutusfunktsioonid. Pimeala seirefunktsioon ja tagakaameraga risti liikluse tuvastamise funktsioon tagavad ohutuse ja kontrolli igapäevastel sõitudel ning Keyless Enter ‘N Go™ võimaldab avada ja sulgeda sõiduki uksi ning mootorit käivitada võtit kasutamata.

Wrangler 4XE

TUMEHALLID GRANITE CRYSTALI VIIMISTLUSDETAILID

Linnadžunglis ja maastikuradadel 4xe uue välimusega auto ei jää märkamatuks. Selle seitsme sambaga radiaatorivõre, led esituled, poritiivad ja eesmine kaitseraud on tumehalli viimistlusega. Erimudelil on kõva kate varurehvile standard varustuses.

Wrangler 4XE

9 KÕLARIGA ALPINE®-I HELISÜSTEEM

Sahara mudelil standardvarustusse kuuluval Alpine® 552 W helisüsteemil on 12-kanaliline võimendi ja 9 kõlarit, kaasa arvatud ilmastikukindel tagumine bassikõlar, mis säilitab helikvaliteedi ka avatud katusega seiklustel.

Wrangler 4XE

Jeep® Wrangler tähistab kaheksakümnendat juubelit 80th Anniversary nimelise erimudeliga. Selle uue mudeli standardvarustusse kuuluvad tumehallid viimistlusdetailid välimuses, kerevärvi kõvast materjalist katus, kogu mudelivaliku parimad ohutusfunktsioonid ja nahksisu. Auto küljel, istmetel ja näidikulaual on erimudeli eksklusiivsuse ja iseloomu esile tõstmiseks on 80th Anniversary embleem.

Wrangler 4XE

VÄRVID

Must, Firecracker-punane, valge, Granite Crystal​, Sarge-roheline, Hydro-sinine, Snazzberry, Chief, Gecko, Nacho

Wrangler 4XE

EKSKLUSIIVNE EMBLEEM

80th Anniversary erimudelil on eksimatult ära tuntavad unikaalsed detailid. Eksklusiivne 80th Anniversary embleem on sõiduki välisküljel ning sisemuses istmetel ja näidikulaual. Jeep®-i stiili ehe väljendus.

Wrangler 4XE

STIIL

Wrangler 4xe pistikhübriidi 80th Anniversary erimudel loodi Jeep®-i 80. juubeli tähistamiseks. Istmekatetel ja näidikulaual on kontrastsed õmblused ja Berberi põrandamatid muudavad sõiduki veel stiilsemaks ja elegantsemaks.

Wrangler 4XE

Nüüd 4xe pistikhübriidina saadaval uus Jeep® Wrangler Rubicon on säilitanud oma kaks põhiomadust, mis muutsid selle mudeli nii populaarseks – stiili ja suutlikkuse. Selle mudeli standardvarustusse kuuluvad uus 4xe kleebis kapotil, 32″ Mud Terraini rehvid, TrailCami esikaamera ja diferentsiaali lukustussüsteem Tru-Lok®: sobiv varustus tõeliseks seikluseks.

Wrangler 4XE

VÄRVID

Must, Firecracker-punane, Billet Sil, valge, Hellayella, Granite Crystal​, Sting-hall, Hydro-sinine, Chief, Gecko, Nacho

Wrangler 4XE

TRU-LOK® SÜSTEEM

Uusi seiklusi Rubiconi roolis toetab uusim tehnoloogia, mis võimaldab vallutada maastikuradasid täiendava turvatundega. Näidikulaual oleva lüliti aktiveerimisel lukustab Tru-Lok® esi- ja tagadiferentsiaali veojõu ühtlaseks jaotamiseks isegi väikesel kiirusel sõites.

Wrangler 4XE

TRAILCAMI ESIKAAMERA

Rubicon Wrangler 4xe on varustatud uue TrailCami kaameraga. Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi puuteekraan näitab pilti teest, millel sõidate. See on perfektne lahendus aitamaks teil sõita mööda maastikuradasid.​ Esikaameral on ka sisseehitatud isepuhastamise süsteem.

Wrangler 4XE

MUD TERRAINI REHVID

Jeep® Wrangler Rubicon 4xe pistikhübriidi standardvarustusse kuuluvad 32” Mud Terraini rehvid, mis kindlustavad suurepärase haarde ja pidamise kõikidel maastikel.

Wrangler 4XE

Sahara standardvarustusse kuuluvad neljanda põlvkonna 8,4’’ Uconnect™ NAV-i info ja meelelahutuse süsteem, 9 kõlariga Alpine®-i audiosüsteem ja kahetoonilise viimistlusega 18” valuveljed.

Wrangler 4XE

VÄRVID

Must, Firecracker-punane, Billet Sil, valge, Granite Crystal​, Sting-hall, Sarge-roheline, Hydro-sinine, Snazzberry, Chief, Gecko, Nacho

Wrangler 4XE

UCONNECT™ NAV-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Uus 4xe Wrangler Sahara tutvustab neljanda põlvkonna 8,4″ puuteekraaniga Uconnect™ NAV-i info ja meelelahutuse süsteemi, mis on varustatud Apple CarPlay® ja Android Auto™ funktsioonidega. See võimaldab teil ka kiiresti ja lihtsalt kontrollida kõiki ainult pistikhübriididele mõeldud teenuseid.

Wrangler 4XE

18" VALUVELJED

Uue Wrangler 4xe Sahara olemus tõuseb täielikult esile kahetoonilise viimistlusega uute 18” valuvelgede unikaalses disainis. Uus stiilne linnasõiduks disainitud detail Wranglerile.

VÄLIMUS

wrangler-4xe

STIILIIKOON

Uus Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid jääb truuks oma päritolule. Lisaks juba tuntud disainile iseloomustavad 4xe-de valikut stiilsed lisadetailid, nagu logode sinised profiilid, laadimisklapp sõiduki küljel ja erilise disainiga veljed. Wrangler 4xe on mitmekülgne ja eriline oma kokkukäiva tuuleklaasi, erinevate katusekonfiguratsioonide ja eemaldatavate ustega vabas õhus viibimise kogemuse tagamiseks.

wrangler-4xe

LAADIMISLUUK

Laadimisluuk asub Uue Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi vasakul küljel.

wrangler-4xe

4XE LOGO

Uuel Wrangler 4xe pistikhübriidil on 4xe-de ehk Jeep®-i hübriidajamiga neljaveoliste sõidukite valikule tüüpiline viimistlus. Iga detail on omal kohal ikooniliste vormide esile tõstmiseks ja 4xe embleem on silmatorkavalt sinise viimistlusega.

wrangler-4xe

TRAIL RATED®-I EMBLEEM

Trail Rated®-i embleemi kannavad Jeep®-i mudelivaliku kõige töökindlamad ja usaldusväärsemad nelikveoga sõidukid. Uus Wrangler 4xe pistikhübriid uhkustab samuti selle maineka tunnustusega ja kannab seda ikoonilist embleemi 4xe-de valikule ainuomastes sinistes toonides.

wrangler-4xe

RUBICONI KLEEBIS

Tugev ja otsusekindel uus Wrangler Rubicon 4xe pistikhübriid on hetkega ära tuntav tänu uue Rubiconi logo unikaalsetele sinistele kontuuridele.

wrangler-4xe

JEEP® WRANGLER UNLIMITED LOGO

Ka Jeep® Wrangler Unlimited logol on 4xe-de valikule ainuomane sinine profiil. Uus välimus, uued eesmärgid, uued emotsioonid.

wrangler-4xe

RUBICONI KÄRUKONKS

Rubiconil on sinine kärukonks* – taas 4xe-de valikut teistest eristav detail. * Saadaval alates 2021. aasta teisest poolest.

wrangler-4xe

UUE DISAINIGA VELJED

Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidil on erilised veljed – valmis raskusteks kõikjal. Rubiconi standardvarustusse kuuluvad 32’’ maastikurehvid ja 17’’ veljed. Saharal on aga 18’’ halli Tech Gray viimistlusega kahetoonilised valuveljed elegantsema ja rafineerituma välimuse tagamiseks. Sahara standardvarustusse kuuluvad halli Tech Gray viimistlusega 18’’ poleeritud valuveljed, Rubiconil 17’’ teemantdetailidega kahetoonilised valuveljed.

wrangler-4xe

IGA SEIKLUS ON ERILINE

Uues Wrangler 4xe pistikhübriidis saab igast reisist erakordne seiklus. Soojendusega esiistmed ja rool, ergonoomilised juhtnupud, suurem jalaruum sõitjatele, mugavad käetoed ja piisavalt panipaiku mugavuse ja valmisoleku tagamiseks koguni kõige raskemate väljakutsete alistamisel.

wrangler-4xe

VABAS ÕHUS

Uus Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid on disainitud võimaldama täielikult vabas õhus viibimist. Valige oma sõidukile eemaldatavate paneelidega Freedom Top®-i kõva katus või Sunrider®-i pehme katus vaadete nautimiseks.

wrangler-4xe

KANDEVÕIME

Tugev, mitmekülgne ja suure pagasiruumiga (533 l) 5-istmelises konfiguratsioonis. Uus Wrangler 4xe pistikhübriid kohandub teie eluviisiga ja on teile truuks kaaslaseks nii linnas kui maastikuseiklustel.

wrangler-4xe

RAFINEERITUD JA ERGONOOMILINE

Wrangler 4xe Sahara pistikhübriidi istmed on disainitud tagama mugavust igapäevastel seiklustel. Iga detail on perfektsuseni rafineeritud. Ergonoomilised Heritage Tani nahast katetega istmed tagavad Saharale elegantse ja rafineeritud välimuse, linnadžunglisse ideaalselt sobiva. Selgelt eristuvate värviliste õmblustega kaunistatud Dark Saddle’i nahk tagab Wrangler 4xe Sahara pistikhübriidile julge ja omalaadse välimuse.

wrangler-4xe

RAFINEERITUD JA HINDAMATU

Uue Wrangler 4xe Sahara kulumiskindluse poolest silma paistvatel nahast istmekatetel on kontrastsed õmblused.

wrangler-4xe

MUGAV JA FUNKTSIONAALNE

Must nahkpolster Blue Surfi õmblustega väljendab parimal viisil Rubiconi tugevat ja veenvat iseloomu. Wrangler 4xe Rubiconi julge ja seikluslik isikupära avaldub ergonoomilistes õmblustega Dark Saddle’i nahkkatetega istmetes, mis on disainitud tagama mugavust nii teedel kui maastikul.

wrangler-4xe

KÄEPIDEMED SÕITJATERUUMIS

Ilma usteta sõiduks disainitud käepide esipaneelil ja uksepostidel on üks Wrangleri põhidetaile, mis võtab parimal viisil kokku selle sõiduki maastikusõidule orienteeritud hoiaku. Must kangas Blue Surfi kontrastsete õmblustega Wrangler 4xe Rubiconil on parim kombinatsioon sisemuse isikupära demonstreerimiseks.

MOOTORID

Wrangler 4XE

Wrangler 4XE

VEEL VÕIMSAM

Uus Wrangler 4xe pistikhübriid pakub sõitjale 380 hj kombineeritud võimsust ja 6,4-sekundilist 0–100 km/h kiirendust. Elektrimootor parandab oluliselt Wrangler 4xe pistikhübriidi suutlikkust: see on palju võimsam, sellel on märkimisväärne veetakistuste läbimise suutlikkus ja see väärib igati oma kompromissitult hea maastikusõiduki mainet tänu maksimaalsele pöördemomendile mootori madalatel pööretel. Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidide mudelivaliku kütusekulu (l/100 km): 3,5–4,1. CO2 heitmed (g/km): 79–94. Need väärtused on vastavalt 20/06/20 uue Euroopa sõidutsükli (NEDC) kaalutud tsükli mõõtmismeetodile. Need väärtused on antud võrdluse võimaldamiseks.

Wrangler 4XE

BENSIINIMOOTOR

272 hj 2,0 l turboülelaaduriga bensiinimootor AT8 Ees paiknev 2,0 l turboga bensiinimootori võimsus on kuni 272 hj (200 kW). Selle maksimaalne pöördemoment on kuni 400 Nm.

Wrangler 4XE

ELEKTRIMOOTOR

Tuliuuel Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidil on suure suutlikkusega elektriajam. See mootor suudab tagada kuni 107 kW (145 hj) maksimaalse võimsuse maksimaalselt 245 Nm momendiga koguni ka väikestel kiirustel. Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidide mudelivaliku kütusekulu (l/100 km): 3,5–4,1. CO2 heitmed (g/km): 79–94. Need väärtused on vastavalt 20/06/20 uue Euroopa sõidutsükli (NEDC) kaalutud tsükli mõõtmismeetodile. Need väärtused on antud võrdluse võimaldamiseks.

Wrangler 4XE

SELEKTOR

HÜBRIIDREŽIIMI – Uue Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi roolist vasakul paiknev hübriidrežiimi selektor võimaldab valida oma vajadustele kõige paremini vastava sõidustiili. Hübriidrežiim tagab mõlema mootori kombineeritud kasutuse. TÄISELEKTRILINE REŽIIM – Elektrirežiim tagab CO2 nullheitega sõidu, vaikse mobiilsuse ja täiselektrilise 4×4 neljarattaveo. E-SAVE’I REŽIIM – E-Save’i režiim võimaldab laadida sõidu ajal akut, nii et veojõu tagab vaid bensiinimootor.

Wrangler 4XE

SUUREPÄRANE SUUTLIKKUS

Uus Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid vastab väljakutsetele, säilitades samas põhiomadused, mis selle legendaarseks muutsid. Elektrimootori ja turboga bensiinimootori kombinatsioon tagab kuni 380 hj võimsuse kombineeritult 637 Nm momendiga koguni mootori väikestel kiirustel.

Wrangler 4XE

SÕITKE TÄISELEKTRILISELT

Wrangleri hübriid on osa Jeep®-i maasturite traditsioonilisest suutlikkusest, tõstes nende võimekust. Hübriidrežiimis vähenevad kütusekulu ja heitmed. Täiselektrilises režiimis saab sõita üle 53 km* täiesti autonoomselt ja ilma CO2 genereerimata.

Wrangler 4XE

ELEKTRILINE MAASTIKUSÕIDU SUUTLIKKUS

Pistikhübriid ei säilita ainult Wrangleri maastikusõidu suutlikkust, vaid koguni parandab seda. Tänu turboga bensiinimootoriga tandemis töötavale elektrimootorile suudab see tagada maksimaalse momendi ka madalatel pööretel, parandades nii kontrolli aeglaselt liikumisel. Wrangler 4xe on tähelepanuväärne oma võime poolest kasutada täiselektrilist 4×4 vedu ka madalate käikudega.

Wrangler 4XE

TRAIL RATED®

Uus Wrangler 4xe pistikhübriid austab Jeep®-i kaubamärgile omase vastupidavusega maasturite pärandit. Trail Rated®-i embleem on ainus Jeep®-i embleem, mis kinnitab, et sõiduk on läbinud ridamisi erinevaid katsetusi et olla tõelise maastikusõiduki vääriline.

Wrangler 4XE

VEE LÄBIMISE SUUTLIKKUS®

Uus Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid suudab maastikuradadel läbida veekogusid – tänu suletud ja kaitstud akupakile saab läbida kuni 762 mm sügavusi veetakistusi.

Wrangler 4XE

8-KÄIGULINE AUTOMAATKÄIGUKAST

Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi mootorid on varustatud 8-käigulise TorqueFlite’i automaatkäigukastiga, mis aitab sõidu ajal jõuülekannet optimeerida. Lihtne käsitseda, täpne reageerimine ja sujuvam sõit muudavad selle ideaalseks mis tahes maastikul.

TEHNOLOOGIA JA OHUTUS

Wrangler 4XE

7’’ DIGITAALNE NÄIDIKUPLOKK

Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi näidikuplokil on uus 7” TFT-ekraan, mis on kohandatav enam kui 100 viisil kiiruse, järelejäänud sõiduulatuse, rehvirõhu ja muude andmete lihtsaks lugemiseks.

Wrangler 4XE

OHUTULT ÜHENDUNUD

Istuge ühe kõigi aegade parima tehnoloogiaga varustatud Wrangleri rooli taha. Jeep® Wrangler 4xe pakub info- ja meelelahutussüsteemi täielikku valikut ja nüüdisaegse tehnoloogia funktsioone. Avastage enda jaoks Apple Car Play ja Android Auto ühilduvusega Uconnect™ -süsteemide neljas põlvkond, 8,4-tolline puutetundlik ekraan, mida saab juhtida ühe puudutusega ja palju muid tehnoloogiaid, et nautida Wrangleri parimaid võimalusi maanteel ja maastikul.

Wrangler 4XE

ALPINE® PREMIUMI AUDIOSÜSTEEM

Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid võimendab helikvaliteeti Alpine® Premiumi helisüsteemiga. See 12-kanalilise 552 W võimendi ja 9 kõlariga (k.a tagumine bassikõlar) audiosüsteem tagab teile kõrge kvaliteediga heli.

Wrangler 4XE

EASYWALLBOX

Lisavarustusse kuuluva uue easyWallbox seadmega kulub aku laadimiseks alla 3 tunni. easyWallbox suudab teha kindlaks teie koduse energiatarbe ja kohandada laadimisvõimsust elektrikatkestuste vältimiseks. See salvestab laadimisajaloo, et prognoosida tavalisi tarbimistippe laadimise optimeerimiseks.

Wrangler 4XE

LAADIGE KODUS JA TEEL OLLES

Uut Wrangler 4xe pistikhübriidi on üllatavalt lihtne laadida. EasyWallboxi saab ka kaugjuhtides laadima lülitada My Uconnect™-i äpist hallates. Te saate laadida oma uut Wrangleri pistikhübriidi ka lisavarustuse hulka kuuluva Mode 3 kaabliga, mida saab kasutada enamikus avalikes laadimisjaamades.

Wrangler 4XE

LAADIGE SÕIDU AJAL

Uus Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriid suudab laadida akut ka sõidu ajal. Tänu E-Coastingu funktsionaalsusele saab muundada pidurdamisel, aeglustamisel ja vabakäiguga sõidul genereeritava kineetilise energia akuenergiaks.

Wrangler 4XE

VAADAKE KAUGEMALE

Uue Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi esi-ja tagakaamera muudavad manööverdamise lihtsamaks. See tehnoloogia muudab juhtimise lihtsamaks ka pimealade ja takistuste korral, võimaldades kiiret ja lihtsat manööverdamist.

Wrangler 4XE

PARKVIEW® KAAMERA

Hädavajalik tehnoloogia, mis muudab kõige keerukamad manöövrid lihtsaks. Parkview® tahavaatekaamera kuvab pilti Uconnect™ NAV-i info ja meelelahutuse süsteemi puuteekraanil adaptiivse dünaamilise ruudustikuna.

Wrangler 4XE

TRAILCAMI ESIKAAMERA

See kaamera näitab 8,4″ Uconnect™ NAV-i info ja meelelahutuse süsteemi ekraanil kõrge resulotsiooniga pilti teest, millel sõidate. Isepuhastumise võimega TrailCami esikaamera tagab selge nähtavuse nii linnatänavatel kui maastikuradadel.

Wrangler 4XE

PÜSIGE TEELE KESKENDUNUNA

Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidi standardvarustusse kuulub üle 65 aktiivse ja passiivse ohutusfunktsiooni. Pardasüsteemide hulka kuuluvad liikluses toimetulekut lihtsustavad funktsioonid, nagu adaptiivne kiirushoidik ja automaatpidurdusega Forward Collision Warning+, mis hoiab ära kokkupõrke eesolevate takistustega. Lisaks neile on sõidukil ka spetsiaalselt maastikusõiduks mõeldud kiirushoidik Selec-Speed Control, mis võimaldab püsivalt kindlat sõitu konarlikul ja mudasel maastikul ja järskudel kallakutel.

Wrangler 4XE

SELEC-SPEED CONTROL

Mäkketõusu ja mäest laskumise kontrolli funktsioonide kombinatsioonist moodustub Selec-Speed Control. See ohutussüsteem võimaldab juhil hoida konstantset kiirust mäest üles ja alla sõidul, kaljusel ja konarlikul maastikul ja paljudel muud tüüpi aeglast sõidukiirust nõudvatel maastikuradadel. Selle funktsiooni aktiveerimisel saab elektrooniline stabiilsussüsteem kontrollida mootori pöördemomenti ja pidurirõhku, hoides samal ajal maastikusõidul ka eelseatud kiirust.

Wrangler 4XE

ADAPTIIVNE KIIRUSHOIDIK, FORWARD COLLISION WARNING+

Uuel Wrangler 4xe pistikhübriidil on integreeritud täieliku seiskumise funktsiooniga adaptiivne kiirushoidik. See süsteem võimaldab juhil seada sõiduks soovitud püsikiiruse ja püsida samal ajal ohutus kauguses eessõitjast. Sõiduk jääb vahetu ohu tuvastamisel ise seisma tänu täieliku seiskumise funktsioonile.

Wrangler 4XE

TAGUMISED PARKIMISANDURID

Uue Wrangler 4xe tagumisse kaitserauda paigaldatud andurid tuvastavad takistusi ja hoiavad ära võimalikke ohte parkimisel juhti helisignaaliga hoiatades.

Wrangler 4XE

PIMEALASEIRE JA TAGUMISE RISTUVA LIIKLUSE TUVASTAMINE

Te saate Jeep® Wrangler 4xe pistikhübriidis tänu pimealaseire süsteemile ja tagumise ristuva liikluse tuvastamise funktsioonile jälgida pidevalt sõiduki ümbrust, ka pimealasid, ja parkida lihtsalt kohtadesse, mille nägemist teised sõidukid takistavad. Esimene neist funktsioonidest hoiatab juhti visuaalselt ja hoiatava helisignaaliga muu sõiduki sisenemisest pimealasse ning teine tuvastab sõidukeid ja objekte parkimiseks manööverdamisel, hoiatades juhti nende eest indikaatortulega küljepeeglites.

Wrangler 4XE

AUTOMAATSED KAUGTULED

Uue Wrangler 4xe pistikhübriidi led-tulede süsteem tuvastab vastutulevaid sõidukeid ja reguleerib automaatselt tulede valguskiirgust pimestamise vältimiseks.