Compass 4XE

Alates 46 602 €

UUS JEEP® COMPASS 4XE PISTIKHÜBRIID 

Wrangler 4XE

80TH ANNIVERSARY ERIMUDEL

Jeep® tähistab kaubamärgi sünni 80ndat aastapäeva spetsiaalse erimudeliga, mis uhkustab eksklusiivse sisu ja unikaalsete stilistiliste detailidega. Jeep® Compass 80th Anniversary 4xe pistikhübriidil on 18-tollised neutraalhallid veljed, eksklusiivne linnaroheline või mattroheline kerevärv koos neutraalhallide viimistlusdetailidega ja ainukordsed 80th Anniversary embleemid nii väliskerel kui interjööris, et rõhutada selle erimudeli eksklusiivsust ja lisada sellele veel üks täiendav stiilne detail.

Wrangler 4XE

LIMITED

Jeep® Compass Limited 4xe pistikhübriid demonstreerib uut eksklusiivset armatuurlauda 10,1″ ultrakõrglahutusega ekraaniga uue Uconnect™-i intelligentse info ja meelelahutuse süsteemiga. Veel üheks uuenduseks on 10,25″ täiskõrglahutusega eraldusvõimega digitaalne näidikulaud. Selle mudeli standardvarustusse kuuluvad ka uue disainiga 18” valuveljed, toonitud klaasid ja integreeritud päevasõidutuledega LED-esituled.

Wrangler 4XE

S

Uut Jeep® Compass S 4xe pistikhübriidi on uute tehnoloogiate ja rafineeritud detailidega. Sellel mudelil kuuluvad standardvarustusse uus 10,1″ ekraani ja navigatsioonifunktsiooniga intelligentne Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteem, 10,25” digitaalsed näidikud, automaatne tagaluuk, uued 19″ valuveljed, uue disainiga esmaklassilised LED esituled ja lisaks veel ka elektriliselt reguleeritavad istmed, mis kohanduvad sõitja kehaga maksimaalse mugavuse tagamiseks.

Wrangler 4XE

TRAILHAWK®

New Jeep® Compass Trailhawk® 4xe pistikhübriid võimaldab kogeda uusi seiklusi teedel ja maastikul oma uue SELEC-TERRAIN® juhtsüsteemi 5 sõidurežiimiga. Sellel mudelil kuuluvad standardvarustusse veel uued 17″ valuveljed, nähtavust parandavad LED esituled ja uus 10,1” ekraani ja navigatsioonifunktsiooniga intelligentne Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteem oma vahetult kasutatavate suhtlus-, meelelahutus- ja navigatsioonivõimalustega.

Wrangler 4XE

MOODSAM VÄLIMUS

Uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi otsustavad jooned paistavad silma eeskätt tänu uuele täielikult ümber disainitud 7 sambaga radiaatorivõrele. Läikivhalli või läikivmusta viimistlusega 18’’ ja 19’’ valuveljed – see on ehtne Jeep®. Unikaalne 4xe embleem ja sinised lisadetailid rõhutavad veelgi selle silmaga nähtavat stiili. Ja Mopar®-i tarvikutega saad kohandada sõiduki kõige kõrgemal tasemel oma maitsele vastavaks.

Wrangler 4XE

UUE DISAINIGA INTERJÖÖR

Uus interjöör on ajakohase disainiga – esteetika ja mugavusega. Uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi salongis on selgemad jooned. Panipaikade mahutavust on enam kui kahekordistatud – varasema 2,8 l asemel on nende kogumaht nüüd 7,2 l: ideaalne igapäevastele väljakutsetele vastu astumiseks. Esmaklassilised materjalid ja armatuurlaua ja istmete viimistlusvariandid kindlustavad sellele kompaktsele maasturile teistest selgelt eristuva stiili.

Wrangler 4XE

UUS 10,1" UCONNECT™-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Esmakordselt Jeep®-is märkame uut intelligentset Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi oma 10,1” ekraaniga, mis on 30% suurem eelmise põlvkonna Uconnect™-ist.

Wrangler 4XE

JUHTMETA LAADIMISALUS

Jeep® Compass 4xe pistikhübriidis saab laadida nutitelefoni ilma juhet vajamata tänu uuele juhtmeta laadimise alusele*. Pane oma nutiseade lihtsalt keskkonsoolis paiknevale alusele ja selle märgutuli näitab aku laetuse taset. * Sobib kokku juhtmeta laetavate seadmetega

Wrangler 4XE

E-COASTING

Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil on kõik ajakohased aktiivsed ja passiivsed ohutus- ja turvafunktsioonid ja see on varustatud ka II taseme autonoomse sõidu suutlikkusega maksimaalse kaitse tagamiseks sõiduki juhtimisel. Liiklusmärkide tuvastamine, intelligentne kiirusevaliku abiline ja palju muud, et pakkuda sulle kõige mugavamaid ja ohutumaid kogemusi.

Wrangler 4XE

UUEL TASEMEL OHUTUS

Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil on kõik ajakohased aktiivsed ja passiivsed ohutus- ja turvafunktsioonid ja see on varustatud ka II taseme autonoomse sõidu suutlikkusega maksimaalse kaitse tagamiseks sõiduki juhtimisel. Liiklusmärkide tuvastamine, intelligentne kiirusevaliku abiline ja palju muud, et pakkuda sulle kõige mugavamaid ja ohutumaid kogemusi.

Wrangler 4XE

KOMPROMISSITU SUUTLIKKUS

Jeep® kasutab uut 4×4 lahendust, kombineerides 4×4 veosüsteemi elektrimootoriga. Suutlikkust on veelgi parandatud käsikäes kütusekulu ja heidete vähendamisega. Kuni 240-hobujõuline kombineeritud võimsus ja kuni 50 km sõiduulatus täiselektrilises režiimis.

DISAIN JA MUGAVUS

Wrangler 4XE

UUED DETAILID

Veel stiilsem, veel otsustavam, veel enam Jeep®. Uuel Compass 4xe pistikhübriidil on jõuliste joontega esiosa, mis rõhutab veelgi selle maasturi tugevust. Selle ikooniline seitsme sambaga radiaatorivõre seab moodsamad jooned uhkelt esiplaanile. Silma paistavad ka uue disainiga esituled ja esistange.

Wrangler 4XE

4XE EMBLEEMID

Jeep® Compass 4xe pistikhübriid rõhutab oma eristuvat disaini stiilsete detailidega, nagu uus kroomitud 4xe embleem tagaluugil. Uhiuut Compassi embleemi ümbritseb sinine kontuur – 4xe valiku tunnusmärk.

Wrangler 4XE

AUTOMAATNE TAGALUUK

Käed-vabad elektrilise tagaluugi* tehnoloogia muudab uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi tagaluugi avamise ja sulgemise võimalikuks ilma käsi kasutamata. Tagumise kaitseraua all olevad andurid aktiveeruvad lihtsa jalaliigutuse peale. * Ei sobi kokku haakeseadmega

Wrangler 4XE

UUS UCONNECT™-I INFO JA MEELELAHUTUSE SÜSTEEM

Esmakordselt Jeep®-is märkame uut intelligentset Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi oma 10,1” ekraaniga, mis on 30% suurem eelmise põlvkonna Uconnect™-ist. Selle uus süsteem tagab varasemast kuni viis korda kiirema navigeerimise, võimaldab liidest kohandada, lemmikäppe kasutada ja luua kuni 6 erinevat kasutajaprofiili.

Wrangler 4XE

SUUREM NÄIDIKULAUD

Compass 4xe pistikhübriid on esimene Jeep®-i maastur, millel on uued digitaalsed näidikud . See 10,25″ täiskõrglahutusega eraldusvõimega digitaalne paneel on märkimisväärne oma 244 mm x 91 mm mõõtudega.

Wrangler 4XE

AUTENTNE JEEP®-I STIIL

Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi pardal paistavad silma esipaneel oma teravate joonte ja esmaklassiliste materjalidega ja stiilsed istmed oma jäljendamatult unikaalsete detailidega, nagu hallid õmblused S-mudelil, mis rõhutavad veelgi selle kompaktse maasturi karakterit ja elegantsust.

Wrangler 4XE

SUUREMAD PANIPAIGAD

Uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi pardal on nüüd veel rohkem ruumi tänu uutele panipaikadele käigukangi taga, kesktunnelis ja käetoe all. Hoiuruumi on nüüd enam kui kaks korda rohkem: eelmisel mudelil oli panipaikade maht 2,8 l, nüüd on nende kogumaht 7,2 l. Ideaalne hoolitsemaks, et sul on alati kõik vajalik käepärast.

MOOTORID

Wrangler 4XE

TASA! COMPASS ON KOHALE JÕUDNUD!

Uuel Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil on veel suurem võimsus: 190- või 240-hobujõuline kombineeritud võimsus, 0–100 km/h kiirendus vaid 7,3 sekundiga ning 130 km/h maksimaalne kiirus elektrilises režiimis ja 200 km/h hübriidrežiimis. Ainult elektrimootorit kasutades saab täiesti täis laetud akuga läbida kuni 50 km nullheitega ja täielikus vaikuses. * Lühim aeg 240-hobujõulisel Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil

Wrangler 4XE

SISEPÕLEMISMOOTOR

180-hobujõuline 1,3-liitrine 4-silindriline turboülelaaduriga bensiinimootor paistab eelmise põlvkonnaga võrreldes silma oma märkimisväärselt parema 4×4 suutlikkuse, väiksema müra ja suurema kütusesäästuga.

Wrangler 4XE

ELEKTRIMOOTOR

Täiselektrilises režiimis tagavad mobiilsuse ainult elektrimootor ja 11,4 kWh aku. 60-hobujõuline elektrimootor tagab sulle täiesti uue sõidukogemuse. CO2 heite täielik puudumine, kuni 50 km sõiduulatus ja uus vaikne mobiilsus.

Wrangler 4XE

SELEC-TERRAIN®

Parim viis mis tahes maastiku ette võtmiseks. Uuel Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil on Selec-Terrain®-i veojõu juhtimise süsteem, mis võimaldab sul valida sobiva nelja dünaamilise sõidurežiimi seast, milleks on automaatrežiim, lumerežiim, liiva- ja mudarežiim ja spordirežiim. Trailhawk®-i pakett, mis on saadaval ainult 4xe pistikhübriidile, lisab ka viienda režiimi – kõige äärmuslikumale maastikule ideaalselt sobiva kaljuse maastiku režiimi.

TEHNOLOOGIA JA OHUTUS

 
 

Wrangler 4XE

 

KÕIGE ARENENUM OPERATSIOONISÜSTEEM MAAILMAS

Uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi operatsioonisüsteem on disainitud viima sind sinna, kuhu vaja, kiiremini ja lihtsamalt. Uus sisu ja eksklusiivsed funktsioonid toovad kõik otse su sõrmeotste juurde intuitiivsema sisu kaardistuse ja vahetuma reaktsiooniga puuteliigutustele. Kohanda kerimisriba ühe tõmbega, muuda äppide asukohta ja naudi lehekülje lihtsamat kerimist.

 

Wrangler 4XE

 

APPLE CARPLAY®

Püsi uues Jeep® Compass 4xe pistikhübriidis oma nutitelefoniga ühenduses, ilma et miski tõmbaks su tähelepanu teelt kõrvale. Saad tänu Apple CarPlay® juhtmeta funktsioonile kasutada täiesti ohutult oma iPhone’i kaardirakendust, sõnumivahetuse ja telefoni funktsioone ja Apple Music äppi Siri häälkäsklustega. * CarPlay, iPhone ja Siri on Apple’i kaubamärgid.


 
 

Wrangler 4XE

 

ANDROID AUTO™

Uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil on uude Uconnect™-i info ja meelelahutuse süsteemi integreeritud juhtmevaba suutlikkusega Android Auto™, mis tagab sulle lihtsa ja ohutu juurdepääsu häälkäsklustele, Google Mapsile ja Google Play Musicule puuteekraanilt või roolirattal olevate juhtseadistega. Selle lihtsalt kasutatavad navigeerimise ja kõnetuvastuse funktsioonid hoolitsevad, et jõuad oma sihtkohta, saad valida esitusloendit ja püsida ühendununa eesolevale teele täielikult keskendunult.

 

Wrangler 4XE

 

UUS JUHTMETA LAADIMISE ALUS

Uuel Jeep® Compass 4xe pistikhübriidil on uudne juhtmeta laadimise alus nutitelefoni laadimiseks ilma juhet vajamata. Pane lihtsalt oma ühilduv seade keskkonsoolis olevale alusele ja oota, kuni sinine laadimistähis süttib põlema. Kui tähis muutub roheliseks, siis tead, et telefon on täiesti täis laetud.


 
 

Wrangler 4XE

 

VALI ENDALE SOBIV STIIL!

Uue Jeep® Compass 4xe pistikhübriidi valikus on kolm erinevat sõidurežiimi: mõlemat mootorit kasutav hübriidrežiim, ainult elektrimootorit kasutav ja seega ilma CO2 heiteta elektriline režiim ja E-Save’i režiim, mis säilitab aku laetuse taset autonoomsete laadimissüsteemide tõhusust tõstes.

 

Wrangler 4XE

 

ADAPTIIVNE KIIRUSHOIDIK

Elektrooniline juhtsüsteem – adaptiivne kiirushoidik (ingl k Adaptive Cruise Control ehk ACC) korrigeerib automaatselt sõiduki liikumiskiirust ohutu ja nõuetekohase pikivahe hoidmiseks eessõitjaga.


 
 

Wrangler 4XE

 

SÕIDURAJAL PÜSIMISE ABILINE

Valitud sõiduraja joonte vahel püsida pole olnud kunagi nii lihtne nagu nüüd tänu sõidurajal püsimise abilisele. Süsteem hoiatab juhti vajaduse korral kõrvalekaldumisest visuaalselt ja korrigeerib automaatselt sõiduki positsiooni.

 

Wrangler 4XE

 

LIIKLUSMÄRKIDE TUVASTAMINE

Esikaamera suudab sõidu ajal lugeda ja tõlgendada liiklusmärke, kaasa arvatud kiirusepiiranguid. Süsteem kuvab seejärel maksimaalse lubatud sõidukiiruse digitaalsele näidikulauale, et hoida juhti sellega kursis ja et tagada ohutus. Uue piirkiiruse tuvastamisel korrigeerib intelligentne kiirusevaliku abiline autonoomselt sõiduki kiirust, ilma et juhil oleks vaja sekkuda.


 
 

Wrangler 4XE

 

360° KAAMERA

Manööverda lihtsamalt, otsustavamalt ja suurema meelerahuga 360° kaameraga varustatud uue parkimisabisüsteemi virtuaalse õhust vaate abil.