Renegade

Alates 26 767 €

JEEP® RENEGADE

DISAIN JA MUGAVUS

TEISTEST ERISTUV STIIL, ET PAISTAKSID SILMA

Uus Jeep® Renegade jääb truuks Jeepi legendaarsele stiilile, ent võtab samas omaks ka trendikaid jooni. LED tuled*, uus esiosa ja värvilised katusekaared on vaid mõned selle silmapaistvad elemendid. Uue Renegade’i välimus on nüüd veel ilmekam.

ISELOOMULIKUD ELEMENDID

Jeep® Renegade’i unikaalsete tunnuste hulka kuuluvad 7 sambaga radiaatorivõre ja tõeline Jeep®-i stiil. Renegade’i embleem, Subshine-peeglikatted, mustad katusekaared ja hele summutiots – kõik linnatänavate vallutamiseks.

KOGE VABAS ÕHUS SÕIDU NAUDINGUT

Vali oma Jeep® Renegade’ile MY SKY katus, et lasta vaba loodus oma maasturisse. See eksklusiivne katusesüsteem koosneb lihtsalt eemaldatavatest paneelidest, mis võimaldavad pakkuda sulle hingematvaid vaateid taevale.

OTSTARBEKAS DISAIN

Kui seiklused kutsuvad, siis peaks sinu auto valmis olema. Just seetõttu on uue Jeep® Renegade’i interjööris uuenduslikud panipaigad, kvaliteetsed materjalid ja uus, hoolikalt disainitud ja viimistletud keskkonsool.

ERGONOOMILINE LUKSUS 

Uue Jeep® Renegade’i interjöör paistab silma kvaliteetsete materjalide ja viimistlusega. Alates ekstreemspordist inspireeritud detailidest kuni ergonoomilise disainiga istmeteni, mis muudavad iga seikluse mugavamaks.

SUUTLIKKUS

Kõrge kliirens, sõidumugavus ja takistuste läbimise suutlikkus – Renegade’il on kõik Jeep®-ile nii omased tunnused. Ideaalne argielule vastu astumiseks.

6-KÄIGULINE AUTOMAATKAST

Jeep® Renegade’il on 6-käiguline kahe siduriga käigukast, mis liidab üheks tervikuks manuaalkasti põhieelised automaatkasti mugavusega.

1,0 GSE TURBO T3 120 HJ MTX

See 3-silindriline 6-käigulise manuaalkastiga mootor tagab sulle 185 km maksimaalse kiiruse tunnis, 11,2-sekundilise kiirenduse nullist 100 km tunnis ja 190 Nm maksimaalse pöördemomendi 1750 pöörde juures minutis.

1,3 GSE TURBO T4 150 HJ DDCT

See 4-silindriline kahe kuivsiduriga ülekandega paaristatud mootor tagab sulle 196 km maksimaalse kiiruse tunnis, 9,4-sekundilise kiirenduse nullist 100 km tunnis ja 270 Nm maksimaalse pöördemomendi 1850 pöörde juures minutis.

1,6 MULTIJET 130 HJ MTX

See 4-silindriline 6-käigulise manuaalkastiga paaristatud mootor tagab sulle 178 km/h maksimaalse kiiruse ja 10,2-sekundilise kiirenduse nullist saja kilomeetrini tunnis koos maksimaalse 320 Nm pöördemomendiga 1750 pöörde juures minutis.

TEHNOLOOGIA JA OHUTUS

UCONNECT™-I 8,4” NAV DAB RAADIO

8,4’’ NAV DAB raadiol on kõrgresolutsiooniga ekraan lihtsaks juurdepääsuks sisule. Bluetooth’i käed-vabad profiil võimaldab helistada ja kõnedele vastata, sõnumeid saata ja saada ilma käsi roolirattalt tõstmata.

APPLE CARPLAY

Püsi oma iPhone’iga ühenduses Uconnect™-i 8,4″ NAVi uue funktsionaalsuse abil. Apple CarPlay tagab iPhone’i kasutajale juurdepääsu Apple Mapsile, sõnumitele, telefonile ja Apple Musicule Siri® häälkäsklustega või Uconnect™-i puuteekraanilt.

ANDROID AUTO™

ANDROID AUTO™ tagab sulle lihtsa ja ohutu juurdepääsu Google Mapsile ja Google Play Musicule Uconnect™-i puuteekraanilt või roolirattal paiknevate juhtseadistega. Nii pole sul ainult lihtne teed leida, vaid kõnetuvastus aitab sul seda teha ka täielikult teele keskendunuks jäädes.

DIGITAALNE 7-TOLLINE NÄIDIKULAUD

Võta igast reisist maksimum. Digitaalse 7” näidikuteala saad kohandada näitama oma isiklikke sätteid sulle meeldiva graafilise lahendusega. See värviline näidikuteblokk on täielikult integreeritud navigatsioonisüsteemiga (kui sõiduk on sellega varustatud), näitab sulle meediainfot, kuvab reaalajas ülekandeandmeid, maastikustatistikat ja palju muud.

PARKVIEW-TAGURDAMISKAAMERA

Ole alati teadlik oma ümbrusest Parkview-tagurdamiskaameraga, mis näitab Uconnecti puuteekraanil värvilist pilti sõiduki taha jäävast alast.

SULLE MEELELAHUTUSEKS

Suurepärased vaated väärivad suurepäraseid meloodiaid. Kuula oma lemmikmuusikat kvaliteetse heliga.

ÜLE 60 OHUTUS- JA TURVAFUNKTSIOONI

Renegade’ile on saadaval palju ohutussüsteeme, nagu liiklusmärkide tuvastus, mis tuvastab kiirusepiiranguid ja vastavaid liiklusmärke, intelligentne kiirusevaliku abiline, mis piirab sõiduki kiirust liiklusmärkide tuvastuse funktsiooni soovituste põhjal, hoiatusfunktsiooniga täiustatud süsteem valitud sõidurajalt kõrvale kaldumise vältimiseks, mis hoiab sind valitud sõidurajal teekattemärgistust jälgides, pimeala seiresüsteem, adaptiivne kiirushoidik ja eesmise kokkupõrkeohu hoiatuse ja leevendamise süsteem ohutuse tagamiseks linnadevahelistel teedel. Lisaks neile aitavad tagumise parkimiskaamera dünaamiliste abijoontega kuva, tagumised ja eesmised parkimisandurid koos ParkSense’i tagumise parkimisabisüsteemiga sul parkimiskohta leida ja hõlpsalt kohale manööverdada.