Pealkiri

 • Talverataste komplekt enneolematu hinnaga!

  Pakume Qashqai, X-Trail ja Primera omanikele soodsalt talverataste komplekti: Goodyear UltaGrip Ice+ 16" uue mudeli lamellehvid paigaldatuna Nissan plekkvelgedele koos originaal ilukilpidega

  Loe edasi

 • Eurostauto pakub nüüd Nissanitele kuni 5-aastast garantiid

  Koos uuenenud 5-aastase tehasegarantiiga Nissan Qashqai saabumisega meie müügisalongidesse on nüüd võimalik ka teistele kehtiva garantiiga Nissanitele osta juurde kuni kaks aastat lisagarantiid.

  Loe edasi

 • NISSAN MURANO: NÜÜD KA DIISELMOOTORIGA

  2008. aasta sügisel jõudis Euroopasse teise põlvkonna Murano. Luksuslike crossover'ite turul ainulaadse positsiooni hõivanud mudel pakub ühtaegu nii tipptasemel disaini, kvaliteetset kõrgtehnoloogilisogilist...

  Loe edasi

 • NISSAN HAKKAB ELEKTRIAUTOT LEAF TOOTMA SUNDERLANDIS

  Ühendkuningriigist saab suuruselt kolmas Nissani elektrisõidukite tootja maailmas.

  Loe edasi

 • UUENENUD NISSAN PATHFINDER JA NAVARA - TUGEVAMAD KUI ÜLEJÄÄNUD

  Euroopa enim müüdud pikapja selle maasturist vend - Nissan Navara ja Nissan Pathfinder - on läbinud märkimisväärse uuenduskuuri, mis aitab neil ka edaspidi tipus püsida.

  Loe edasi

 • Eurostauto avas Nissani esinduse Pärnus

  Nissani müük ja teenindus nüüd ka Pärnus! Eurostauto OÜ alustas Nissan sõidukite müüki ja teenindamist ka oma Pärnu esinduses. Abistame uue auto ostmisel, teostame Nissanite tavahooldust ja garantiiremonti ning keretöid. Saadaval kogu valik Nissan originaalvaruosasid.

  Loe edasi

 • NISSAN 80. GENFI RAHVUSVAHELISEL AUTONÄITUSEL

  Genfi rahvusvahelisel autonäitusel esitletakse esmakordselt Nissani uut, Micra asemele tulevat globaalse turu jaoks valmistatud väikeautot.

  Loe edasi

 • NISSAN JUKE ELAVDAB VÄIKEAUTODE TURGU

  PARIIS, Prantsusmaa (10. veebruar 2010). Täna esitles Nissan esimest korda oma täiesti uut väikest crossover'it Juke.

  Loe edasi

 • NISSAN SAI 2009. MAJANDUSAASTA III KVARTALIS 45 MILJARDIT JEENI PUHASKASUMIT

  YOKOHAMA, 9. veebruar 2010. Autotootja Nissan Motor Co., Ltd. avaldas täna nii 31. märtsil 2010 lõppeva 2009. majandusaasta kolmanda kvartali tulemused kui ka esimese üheksa kuu tulemused.

  Loe edasi

 • NISSAN ON ENDISELT SUURBRITANNIA SUURIM AUTOTOOTJA

  Nissani Sunderlandi tehas tootis möödunud aastal Suurbritannias iga kolmanda uue sõiduki ning oli 12. aastat järjest Suurbritannia suurim autotootja.

  Loe edasi

 • Eurostauto OÜ annab tavahoolduse tellijale kaasa Nissan käimiskepid

  TEIE JA TEIE AUTO TERVISE NIMEL! Lisaks auto eest hoolitsemisele hoolime ka Teie tervisest - iga tavahoolduse tellija saab meilt kingituseks kaasa unikaalsed KÄIMISKEPID. Broneeri hooldus meie kodulehel või helista teeninduse numbril 671 0910. Eurostauto OÜ

  Loe edasi

Arhiiv: 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004

Külastage ka www.nissan-global.com