Tagasi

Eurostautos Baltikumi parim Nissani järelteenindus!

Seoses meie pühendumusega pakkuda suurepärast järelteenindust viis Nissan Nordic Europe OY Baltikumi haru hiljuti läbi võistluse 2011-2012 Nissani Hooldustehniku Kompetentsuse Auhinna (NISTEC) väljaandmiseks.

Ürituse eesmärk oli edendada tehnikute oskusi ja võimeid Eesti, Läti ja Leedu Nissani edasimüüjate juures. Võistlejatel tuli läbida kindla ajalimiidi jooksul erinevaid praktilisi eksperimente nagu nt diagnostika ja remonditööd ning teoreetilisi ülesandeid.

 

See oli väljakutseterohke võistlus ja kõik kandidaadi näitasid kõrget taset. Pärast väga pingelist võistluspäeva, osutus parimaks Nissani tehnikuks kogu Baltikumis Eurostauto Pärnu töötaja Riho Heldja. Auväärsele teisele kohale tuli Robertas Vanagas Vilniuse Fakto Autost (Leedu) ja kolmandale kohale Andrus Altpere Eurostauto Tallinna esindusest. Tubli töö, palju õnne!


Peale kohalikul võistlusel auhinnalise koha saamist, on võitja Riho Heldja kvalifitseeritud osalema ka NISTEC'i üleeuroopalisel mõõduvõtmisel, mis leiab aset 10.-11. oktoobril Pariisis.