Tagasi

Eurostauto korraldas võidusõidu tuntud muusikutele ja telenägudele

Eurostauto korraldas eile, 8. augustil Pärnus Auto24 ringrajal meelelahutusliku võidusõidu, kus 9 tuntud muusikut ja telenägu said mõõtu võtta rallimeister Rainer Aus'iga Nissan Juke Nismo roolis. Külalistena istusid rooli Elmar Liitmaa, Jana Kask, Tatjana Mihhailova, Kairi Rondo, Robert Rool, Tanel Talve, Koit Toome ja Kaire Vilgats.


Dave Benton oli samuti külaliste seas, aga jälgis seekord võidusõitu huviga kõrvalt. Küll aga tegi tagaistmel Rainer Aus'i juhitud Nismos kiire sõidu kaasa tema tütar. Nismo pandi ringrajal proovile ka Aktuaalse Kaamera Pärnu toimetuse poolt eesotsas Ester Vilgatsiga.
 
Külalised said enne fikseeritava tulemuse sooritamist sõita kaks prooviringi. Ringiajad järjestati aegade alusel, võitis kiireim. Võidusõidu lõpus sõitis Nismoga aja peale ka rallimeister Rainer Aus. Ootuspäraselt tema aeg edestas kõigi külaliste omi.
 
Ürituse eesmärgiks oli korraldada meelelahutuslik Top Gear stiilis võidusõit ja mõnus suvepäev meie tuntud muusikutele ja telenägudele. Lähiajal saab lugeda tuntud muusikute ja telenägude kommentaare Eurostauto võidusõidust ettevõtte Facebooki lehel, kus on samuti üleval ürituse fotod.
 
Võidusõidu tulemused:
 
Esikolmik mehed:
1. Elmar Liitmaa
2. Koit Toome
3. Robert Rool
 
Esikolmik naised:
1. Kairi Rondo
2. Kaire Vilgats
3. Tatjana Mihhailova