Tagasi

Uus Nissani kliendilubadus – Nissani tõotus kõigile klientidele

Uus Nissani kliendilubaduse programm algas Eestis 1. septembril 2014.

Nissani kliendilubadus:

    Meie garanteerime kvaliteedi

    Kuulame ja hoolime

    Teenindame ja teavitame

    Väärtustame lojaalsust

    Hoiame teid ühenduses

 Mis on kliendilubadus ja milleks me seda vajame? Kliendilubaduse definitsioon on lihtne – see on igale kliendile antav tõotus. See ei ole lihtsalt lubadus, vaid siduv tõotus. Siduvad tõotused annavad tunnistust läbipaistvusest ja kliendi vajaduste mõistmisest.

Kaubamärgi ja lojaalsuse tugevdamine toimub kliendikogemuse kaudu ehk teisisõnu selle kaudu, millisena klient oma suhtlust ettevõttega tajub. Kliendilubadus on üks võimalus seda taju kujundada. Andes kliendilubaduse ja pidades sellest kinni, muudab ettevõte oma kaubamärgi usaldusväärsemaks. See on ühtlasi väga hea võimalus suurendada lojaalsust; suurem lojaalsus kasvatab aga omakorda ettevõtte kasumlikkust. Uus Nissani kliendilubadus Nissan sõnastab oma kaubamärgi lubaduse kliendilubadusena, et tekitada Nissani omamiskogemuse suhtes positiivseid ootuseid. Meil on olemas tõotuste komplekt järgmistes valdkondades: klienditeenindus, Nissani hooldus ja Nissani kaubamärgikogemus. Meie kliendilubadus on kahesuunaline tänav; hoolime oma klientidest ja tõotame seepärast nende vajadustega arvestada. Nissani kliendilubadus on mõeldud nii Nissani edasimüüjatele kui ka NNE-le. Koos saame kasutada seda võimalust, et mõjutada positiivselt Nissani omamiskogemust.

Müügiesindustes on tähtis rääkida Nissani kliendilubadusest igale kliendile, kes sõiduki esindusse toob või kellele sõiduk üle antakse. Teadlikkuse mõõtmiseks küsitakse kliendiuuringutes (CVS/CVA) kliendilt, kas talle on Nissani kliendilubadusest räägitud.

Palun pange tähele, et ülalmainitud Nissani kliendilubaduse kohta võivad kehtida teatavad piirangud ja erandid. Näiteks hulgi- ja äriklientidele pakutakse You+Nissani kliendiprogrammi soodustusi ja teenuseid piiratud määral. Samuti võivad hulgi- ja äriklientidele tehtavad pakkumised üksikklientidele tehtavatest pakkumistest erineda. Kliendid leiavad Eestis kehtiva kliendilubaduse koos tingimustega You+Nissani portaalist:Põhilubadus:
www.nissan.ee/promiseLubadus pikemalt lahtikirjutatult:
http://nissan.ee/EE/et/YouPlus/core-commitments/customer-promise.htmlLubaduse tingimused:
www.nissan.ee/promise/terms