Tagasi

Eurostauto loosib 30.10-01.11 Nissan Pulsari proovisõitjate vahel välja 15 pulsikella

Eurostauto Tallinna ja Pärnu esindustes toimuvad neljapäevast laupäevani (30.10-01.11) täiesti uue Nissan Pulsari proovisõidupäevad. Iga päev loositakse välja kahe esinduse peale kokku 5 pulsikella.

 

 

Polar FT7 pulsikella* loosimises osalevad kõik juhtimisõigusega inimesed, kes nendel päevadel (30.10-01.11) teostavad proovisõidu Nissan Pulsari'ga (ise roolis olles) Eurostauto Tallinna või Pärnu Nissani esinduses ning täidavad kohapeal loosimises osalemise ankeedi**. Pulsikellade võitjatega võetakse personaalselt ühendust loosimisele järgneval tööpäeval ning võitjate nimed avalikustatakse ka Eurostauto Facebook'i lehel.

Nissan Pulsar'iga saad lähemalt tutvuda SIIN. Proovisõidule võid aga registreeruda juba kasvõi kohe SIIN.

 

Meeliülendavaid sõiduelamusi Nissan Pulsari roolis ja head loosiõnne!

Teie Eurostauto

 

*Eurostauto OÜ ei vastuta kampaania raames välja loositud pulsikellade töökorras oleku eest, probleemide või toote garantii küsimuste korral palume pöörduda Polar pulsikellade maaletooja poole: AS Mefo, Uku 4, Tallinn, www.mefo.ee. Garantii kehtivuse tõestamiseks on pulsikellade maaletoojale vajalik esitada Eurostauto OÜ poolt koos pulsikellaga saadud üleandmise-vastuvõtmise akt.

**Juhul, kui sellel perioodil on proovisõidule soovijaid rohkem, kui proovisõite reaalselt teha on võimalik, registreeritakse soovija proovisõidule mõneks muuks päevaks peale nimetatud perioodi ning ta osaleb pulsikellade loosimises. Loosimises osalemise ankeet tuleb täita Eurostauto Nissani Tallinna või Pärnu esinduses kohapeal kampaania perioodil 30.10-01.11.2014 olenemata proovisõidu toimumise ajast.