Tagasi

AVISE TELLIMUS LOOB EUROOPA SUURIMA NISSANI ELEKTRISÕIDUKITEST AUTOPARGI

  • AVIS Denmark tellis 401 Nissani elektrilist kaubikut e-NV200 ja 60 elektrilist Nissan LEAFi.Koos möödunud aastal tellitud 400 LEAFiga on Avisel nüüd Euroopa suurim elektrisõidukite park.

8. mai 2015. Nissan ja AVIS Denmark allkirjastasid lepingu, mille tulemusel tekib Euroopa suurim Nissani elektrisõidukitest koosnev autopark. Tellimuse maht on 401 Nissani kaubikut e-NV200 ja 60 täiselektrilist Nissan LEAFi.

 

Aastal 2014 tellis AVIS 400 elektrilist Nissan LEAFi. Pärast nende edukat rendileandmist lisas AVIS oma sõidukivalikusse ka elektrilise Nissan e-NV200 kaubiku- ja sõiduautoversioonid. Taani turul nõudlus elektrisõidukite järele järjest kasvab ja seepärast tellis AVIS veel 60 Nissan LEAFi, kasvatades oma elektrisõidukite pargi 861 sõidukini.

AVIS Denmarki tegevdirektor Kasper Gjedsted kommenteeris: „Nissan LEAF osutus Taanis väga edukaks ja me andsime kõik Nissanilt ostetud LEAFid kiiresti rendile, seepärast tellisime neid nüüd juurde. LEAFide populaarsus oli nii suur, et otsustasime lisada oma mudelivaliku mitmekesistamiseks ja uute klientide ligi meelitamiseks oma autoparki ka Nissan e-NV200-d."

 

Nissan Europe'i elektrisõidukite divisjoni direktori Jean-Pierre Diernazi arvates näitab tehing selgelt ettevõtete usku Nissani elektrisõidukitesse: „Meil on heameel AVISega Taani liisinguklientide paremaks teenindamiseks taas koostööd teha. Suured firmad nagu AVIS Taanis ja DHL Itaalias on tellinud märkimisväärses koguses Nissani elektrisõidukeid. On näha, et sõidumugavuse, väikeste omamiskulude ja heidete puudumise ainulaadne kombinatsioon, mida elektrisõidukid pakuvad, köidab üha rohkemaid inimesi."

Nissan on maailma suurim elektrisõidukite tootja - Nissan LEAF oli 2014. aastal nii Euroopas kui ka üle maailma enim müüdud elektrisõiduk. Möödunud aastal lisas Nissan valikusse nii sõiduautona kui ka kaubikuna pakutava e-NV200, mis ühendab endas kaubiku NV200 oma klassi parima ruumikuse ja Nissan LEAFi heitevaba tipptasemel ajamisüsteemi.