Mazda MX-30 salong

AVATUD, RUUMIKAS JA MUGAV

MAZDA MX-30 SALONG

Mazda MX-30

AVATUSE TUNNE

Interjöör, mis inspireerib ühendust. Avatud ruum loob sõitjate vahel ühendatuse tunde ning samas pakub uusim Mazda Connect kõigile nutitelefoniga hõlpsat juurdepääsu ühendatud teenustele. Peenelt viimistletud käsitöömeisterlikkus ja teadlik materjalivalik loovad kaasaegse ja mugava atmosfääri.

STIILSED JA TEADLIKULT VALITUD SISUSTUSVÕIMALUSED

Mazda MX-30 on saadaval kahe kvaliteetse sisustusvõimalusega. Modern Confidence-salongis on hele ja moodne välimus valge vegannaha, melange-toonis tekstiili ja korgiga. Industrial Vintage-salongis on pruun vegannahk, denim-toonis tekstiil ja tume kork.

MATERJALID - KOMPROMISSITU MUGAVUS

Salongis on ühendatud looduslike materjalidega viimistletud käsitöömeisterlikkus, et tunneksite hoolivust ja rahu. Mazda MX-30 pakub peeneid detaile, spetsiaalseid materjale ja meie uusimat tehnoloogiat, et luua avara ja vabastava salongi tunne.

Mazda MX-30

SUUREPÄRANE KÄSITÖÖMEISTERLIKKUS

Kõik, alates peentest materjalidest ja polstrist ning lõpetades sisepaneelide ja mattidega, valiti hoolikalt ja integreeriti suurepärase käsitöömeisterlikkusega. Selle tulemusel saavutati ainulaadne Mazda välimus, mis tagab täiusliku tasakaalu stiili, funktsiooni ja kaasaegse disaini vahel.

Mazda MX-30

HINGAV TEKSTIIL AINULT MAZDA MX-30

Mazda MX-30-s on kasutatud eksklusiivset, eritellimusel taaskasutatud materjalidest valmistatud tekstiili, mis on kujundatud vastavalt selle koormusele, tihendusele ja värvile. See „hingav tekstiil“ jätab õhulise tunde ja annab interjöörile avatud ja ruumika ilme.

Mazda MX-30

KESKKONNASÄÄSTLIK MATERJAL JA TOOTMINE

Korgi stiilne integreeritus annab Mazda MX-30 salongile kaasaegse ja loomuliku ilme. Kork on pärit säästvalt majandatavast metsast, mis tagab värske korgiga varustamise enam kui 200 aastaks. Spetsiaalne kate tagab valmismaterjali vastupidavuse igapäevasele kasutamisele.

Mazda MX-30

PUHAS MUGAVUS JAGATUD SÕIDUNAUDINGUKS

Lisaks mugavusele pakuvad esiistmed ühendust juhi ja sõitjate vahel. Voolujoonelise keskkonsooli all asuv väljalõikeosa suurendab ühtsustunnet ning kergelt kaardus tagaistmed pakuvad mugavust.

Mazda MX-30

FUNKTSIONAALNE JA KAASAEGNE DISAIN

VOOLUJOONELINE KESKKONSOOL

Voolujooneline keskkonsool pakub mitmeid mugavaid funktsioone. See on kaunis, kuid mitte ainult. Keskkonsooli all on täiendav panipaik koos integreeritud pistikupesaga. Tänu meie inimkesksele lähenemisele aitab keskkonsool hoida juhi tähelepanu teel ja pakub mugavust avatud, õhulise ja kasutajasõbraliku disainiga.

TUGEVDAB JUHI JA AUTO VAHELIST SIDET

Spetsiaalselt Mazda MX-30-le loodud uusim Mazda Connect tehnoloogia seab olulisimaks inimkesksuse, pakkudes ühendatud teenuseid. Inimese ja masina liidesena aitab intuitiivne puutetundlik kliimaseade hõlbustada ohutult sõita.

Mazda MX-30

TÄIELIK KONTROLL KÄEULATUSES

Sõidu ajal töötab puutetundlik ekraan nagu kliimaseade paneel. Õhutemperatuuri, õhuvoolu ja istme temperatuuri saab reguleerida voolujoonelisest keskkonsoolist. Külgmised nupud tagavad süsteemi intuitiivse kasutuse.

Mazda MX-30

SELGE ÜLEVAADE AKU KESTVUSEST

Armatuurlaua selge graafika näitab aku hetkeseisu. Järgmist sõitu alustades näitab spetsiaalne graafika laadimistaset. Aku olekut saab kontrollida ka laadimisdokis või rakenduses MyMazda.

Mazda MX-30

MAZDA MX-30 TEHNOLOOGIA

Tehnoloogialehelt saate rohkem teavet meie lähenemisviisi kohta, et leida oma igapäevastele vajadustele sobiva suurusega aku. Lisateavet leiate ka oma Mazda MX-30 autosiseste ühenduvuste ja laadimisvõimaluste kohta.

AVASTAGE TEHNOLOOGIA

BOSE HELISÜSTEEM

Kui soovite minna sammu kaugemale Mazda harmoonilisest, akustilisest helisüsteemist, võite valida Bose helisüsteemi, millel on pakiruumis täiendav bassikõlar ja 8-tolline keskkõlar. Mazda ja Bose koostöös välja töötatud süsteem pakub intensiivsemat muusikaelamust.

Mazda MX-30