MAZDA MX-30 VÄLIMUS

UHIUUS JA TÕELINE MAZDA

Mazda MX-30

AVASTAGE MEIE PERE UUS JA PÕNEV LIIGE

Uhiuus Mazda MX-30 on eelkõige Mazda – peene ja stiilse välimusega. Inimkeskne Kodo disain väljendab tugevat iseloomu ja keskendub olulisele: lihtsusele ja tugevusele, kuid ka kergusele ja dünaamilisele elujõule. Kaasaegne kolmetooniline viimistlus rõhutab atraktiivselt voolujoonelist keret.

KODO DISAINI UUS VÄRVITOON

Avastage Mazda MX-30 pilkupüüdvad detailid: vabastiilis uksed, maasturi välimus, sõbralik ilme ja peened jooned – see on Kodo disaini rafineeritud tõlgendus, mida ei sega detailirohkus. Inimkeskse disaini eesmärk on olla võimalikult minimalistlik.

Mazda MX-30

TEADLIK MEISTERLIKKUS JA KOMPROMISSITU ILU

VAADAKE SISEMUST

Mazda MX-30 maitsekas salong ei tee kompromisse mugavuses või ilus oma elegantse kuid minimalistliku disainikeele ja teadlikult valitud kvaliteetsete materjalidega.

Mazda MX-30

Mazda MX-30 sõbralik ilme peegeldab meie põhiväärtust – hoolivust. Lihtsa, kuid samas võimsana annab see tunde elujõust, ent on ka kättesaadav. Selle minimalistlik välimus paneb tundma kergust ja vabadust.

Mazda MX-30

Vabastiilis uksed on kerekujunduse juures üks silmapaistvamaid detaile. Suur ukseava ilma keskpiilarita tagab hõlpsa sisenemise kogu perele.

Mazda MX-30

Kujunduspaketiga saate valida kolme värvitooni hulgast, mis sobivad ideaalselt tumeda ja hõbedase metallikkatusega. Valige oma auto tooniks Soul Red Crystal, Polymetal Grey või Ceramic Metallic – need kõik rõhutavad suurepäraselt keret, nii et kupeesarnane salong paistab silma.

Mazda MX-30

Peenelt lihtne struktuur – üks ristlõige jookseb eest taha, andes stabiilse väljanägemise. Tugev, kuid kerge – ainulaadne stiil paistab silma C-piilari tugevate nurkadega.

Mazda MX-30

Tagaküljel oleval laadimispordil on mugav laadimisnäidik.

Mazda MX-30

Mazda MX-30-l on 18-tollised valuveljed võimsate hõbedase või helehõbedase viimistlusega kodaratega.

NELI VÄRVIVALIKUT

Mazda MX-30

CERAMIC

Mazda MX-30

CERAMIC - KONTRASTKATUS

Mazda MX-30

SOUL RED CRYSTAL

Mazda MX-30

POLYMETAL GERY

LIHTSUSEST SÜNDINUD

Rafineeritud täiuslikkuseni – sõbralikust ilmest kere elegantsete joonteni on Mazda MX-30 välimus ehe näide minimalistlikust disanist. Lisage sellele vabastiilis uksed, et nautida kerguse ja vabaduse tunnet.

Mazda MX-30

SILMAPAISTVAD MAZDA ESITULED

Mazda MX-30-l on kõige skulptureeritum LED-tulede disain, mida Mazdal kunagi on nähtud. Need väljendavad masinlikku täpsust ja sügavustunnet.

MAZDA MX-30 TEHNOLOOGIA

Lugege, kuidas meie lähenemisviis aitas leida sobiva suurusega perfektse aku, mis vastab Teie igapäevastele vajadustele ja kahjustab vähem keskkonda. Lisateavet leiate ka Mazda MX-30 autosiseste ühenduvuste ja laadimisvõimaluste kohta.

AVASTAGE TEHNOLOOGIA