Mazda6 Sportuniversaal

Uus Mazda6 – Rafineeritud seest ja väljast

Auto välisdisaini erakordset küpsust ja elegantsust täiustab inimkeskne ning võrratult ergonoomiline salong, mis on rafineeritum, vaiksem ja mugavam kui kunagi varem ning pakub sõitjatele kõige kaasaegsemaid multimeedia ühendusvõimalusi.

Suurepärase juhitavusega ja hämmastavalt kaunis uus Mazda6 on stiilselt usaldusväärne nii linnaliikluses, ärikasutuses kui ka pikkadel reisidel. Järgmise põlvkonna tehnoloogiaga varustatud ja Mazda kõrgelt tunnustatud KODO: Soul of Motion Design’i toel disainitud uus Mazda6 annab kesksuure sedaani mõistele uue sisu. Istuge mugavalt ja lõdvestuge ruumikas Jaapani meistrite loodud inimkeskses salongis, mis pakub tipptasemel mugavust nii juhile kui ka sõitjatele.

Auto dünaamiline disain ja madal kereprofiil kindlustavad muljetavaldava kohaloleku maanteel, samas kui meie uusim värvitoon Soul Red Crystal paneb ilmekalt särama autokere iga joone ja kaare. Auto juhtimine pole kunagi varem olnud nii lõõgastav ja naudingut pakkuv kui nüüd meie uusimate ohutussüsteemidega i-ACTIVSENSE, mis asetavad keskmesse Teid. Kaasaegseim tehnoloogia SKYACTIV garanteerib eriti hea võimekuse ja kütusetõhususe kompromisse tegemata ning tugevdab Teie ja auto vahelist Jinba Ittai-sidet.

STANDARDVARUSTUS

  • Esiklaasinäidik, koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga
  • Mazda isekohanduv kiirushoidik (MRCC, automaatkäigukastil koos peatumise ja sõidujätkamise funktsiooniga)
  • Pimenurga jälgimissüsteem (BSM) koos tagant ristuva liikluse hoiatussüsteemiga (RCTA)
  • Täiendatud nutikas linnasõidu pidurdusabi (SCBS)
  • Sõiduraja hoidmissüsteem (LKA)
  • 8-tolline puuteekraan, info- ja meelelahutus multimeediasüsteem MZD-Connect ja MultimediaCommander
  • Integreeritud navigatsiooniseade, tasuta Euroopa kaartide uuendused kolmeks 3-aastaks
  • Integreeritud Bluetooth®, koos internetirakendustega
  • Roolisoojendus ja esiklaasipuhastite jääsulatus
  • Eesmised ja tagumised parkimisandurid

Omadused

DISAIN

Uus Mazda6 on modernse ja jõulise välimusega tänu esituledele, mis ühendavad äratuntavad poritiivatipud esivõre ümbrisega, et rõhutada auto kiskjalikku olemust. Meie märksõnal „KODO“ on jaapani keeles kaks tähendust: „südamelöök“ ja „trummilapsed“. KODO: Soul of Motion Design ärkab ellu, peegeldub ümbrusse ja võimendab iga kerejoone elegantsi meie uue tunnusvärvi Soul Red Crystal Metallic toel.

VÕIMEKUS

Uue Mazda6-ga soovime autos viibimise muuta juhile põnevaks teadmisega, et auto on igal hetkel täieliku kontrolli all. Meie uusimatel mootoritel seeriast SKYACTIV on kõige värskem tehnoloogia, mis tagab kiire ja täpse reaktsiooni Teie sõidukavatsuste elluviimisel kohe, kui gaasipedaali vajutate.

INFO- JA MEELELAHUTUSSÜSTEEM MZD CONNECT

Looge hõlpsalt ühendus maailmaga meie moodsa info- ja meelelahutussüsteemi MZD Connect abil. Suurelt 8-tolliselt puutetundlikult värviekraanilt saate mugavalt valida oma lemmikmuusikat, kuulata veebiraadioid, kasutada sotsiaalmeediat ja vahetada sõnumeid.* Lisaks võite süsteemi juhtida meie intuitiivse rakendusega Multimedia Commander, mis asub keskkonsoolis, või roolil olevate nuppudega, et saaksite oma pilgu pidevalt maanteel hoida.
* Ühilduvate mobiilseadmete kaudu

TÄIUSTATUD OHUTUS

Uus Mazda6 toetab Teie enesekindlust iga kord, kui rooli taha istute. Auto stiilse välimuse taha on peidetud mitmekülgne valik meie kaasaegset turvatehnoloogiat i-ACTIVSENSE, näiteks kõigi mudelite standardvarustuses olev esiklaasinäidik, mis kuvab olulise juhtimist puudutava teabe otse esiklaasile. Mudelite Luxury ja Signature põhivarustuses olev 360° täisvaatekaamera pakub nelja kaamera ja kaheksa anduri toel abi auto parkimisel ja manööverdamisel, et Teie ja sõitjad oleksid kaitstud.