MAZDA CX-3 OMADUSED

DISAIN

ROHKEM RUUMI SEES JA ROHKEM TEGUSID VÄLJAS

CX-3 sisemus väljendab auto unikaalset iseloomu. Värvid ja kangad on kombineeritud ootamatutel viisidel, et luua rafineeritult sportlik välimus.

Mazda_CX3

MÕELDUD ESILE TÕUSMA

Mazda CX-3 on hästi tasakaalustatud disainiproportsioonidega. CX-3 üldine vorm jätab mulje, et see on kiire, kuid kindlalt maapinnaga ühenduses. See on KODO disaini olemus – lihtsad jooned, mis väljendavad energiat ja liikumist.

Mazda_CX3

MULJET AVALDAVALT VÄLJENDUSLIK

Hoolikalt läbimõeldud õmblused loovad tunde, mis on soliidne ja külluslik. Kõikjal, kuhu vaatate, aitavad puhtad jooned ja kaasaegne disain kõrvaldada segadust – nii saate keskenduda kõige tähtsamale ehk sõitmisele.

Mazda_CX3

TEHNOLOOGIA
ESIKLAASINÄIDIK

Esiklaasinäidik aitab Teil segavatelt asjadelt tähelepanu kõrvale juhtida, esitades olulise sõiduteabe otse Teie silmade kõrgusele. See innovaatiline ekraan, mis on strateegiliselt paigutatud Teie vaatevälja, näidikutest kõrgemale, võimaldab teavet kiiremini analüüsida ja samal ajal pilgu teel hoida.

Mazda_CX3

JÕUDLUS

KERE SKYACTIV®

Mazda oli esimene autotootja, kes kasutas seeriatootmises olevas autos väga kõrge tõmbetugevusega terast. Mazda CX-3 korpus SKYACTIV sisaldab endiselt seda kerget, kuid tugevat terast kriitilistes piirkondades, et muuta auto tavalisest kergemaks, kuid jäigemaks ja tugevamaks.

Mazda_CX3

SKYACTIV® DRIVE

SKYACTIV® DRIVE on meie täpne ja suure jõudlusega 6-käiguline automaatkäigukast, mis ühendab manuaalse käigukasti otsese kontakti tunde automaatkäigukasti siidise sujuvusega.

Mazda_CX3

SÕITKE KOMPROMISSIDETA

Alates kere konstruktsioonist ja mootoritehnoloogiast kuni šassii ja jõuülekandeni on Mazda CX-3 konstrueeritud nii, et see suurendaks sõidudünaamikat ja viiks kütusekulu miinimumi. Seda võimaldab TEHNOLOOGIA SKYACTIV®.

Mazda_CX3