Mazda6

Uus tipptehnoloogiast tulvil ja ülimalt rafineeritud Mazda6

Mazda töötab endiselt oma lipulaeva inimkeskse Jinba Ittai tunde arendamise kallal ning demonstreerib 2017. aasta Mazda6 tehnoloogiliste uuenduste ja suurepärase kvaliteediga järjekordselt SKYACTIVI eeliseid.

Disainikeel „KODO – Soul of Motion” annab sõidukile rabava välimuse ning auhindadega pärjatud SKYACTIVI tehnoloogia, mille hulka kuulub süsteem G-VECTORING CONTROL*, tagab erakordselt sujuva ja vahetu sõiduelamuse. i-ACTIVESENSE’i täiustatud ohutusfunktsioonid suurendavad sõites enesekindlust veelgi. Siseruumi täiustused, nt uus lisavarustusse kuuluv soojendusega rool, vaiksem sõitjateruum ja uusim nutitelefoni Bluetooth®-ühenduse süsteem MZD-Connect, võimaldavad teil sõita mugavalt ning olla pidevalt töö ja perega ühenduses.
Stiilses ja muljetavaldavas Mazda6 sedaanis on meeliülendav sõidukogemus, suurepärane kütusesäästlikkus ja täiustatud ohutusfunktsioonid ühendatud veelgi sujuvamalt, mis tagab tõelise lipulaevaväärilise elamuse.

*Tutvustame süsteemi G-Vectoring Control
Tänu süsteemile G-Vectoring Control liigub Mazda6 sujuvamalt ja täpsemalt kui kunagi varem. Süsteem reguleerib juhi roolimise ja gaasipedaali kasutamise põhjal täpselt mootori pöördemomenti, mis parandab juhi jaoks juhitavust ja kaassõitjate jaoks sõidukvaliteeti. G-Vectoring Control on ainuke omalaadne süsteem, mis reguleerib mootori võimsust roolimise põhjal, et saavutada sujuvam koormuse edastamine ning seega tasakaalukas ja tõhus käitumine.