Mazda2

Täiesti uus Mazda2 tõestab, et mõnikord tulevad parimad asjad väikestes pakendites. Energiast, iseloomust ja elujõust pakatavale mudelile annab rabav disainikeel „KODO – Soul of Motion” silmapaistva oleku, mis lihtsalt püüab pilke. Sportlik supermini, mis pakub tundlikku ja lõbusat sõiduelamust nii linnas kui ka maanteel, koondab endasse täiusliku kombinatsiooni kütusesäästlikkusest ja jõudlusest, samuti on autos tipptasemel tehnoloogia ja täiustatud autosisene ühenduvussüsteem.

Tippkiirus: 200 km/h*

Kiirendus: 0–100 km/h 8,7 sekundiga*

Kütusekulu: kuni 4,5 l/km**

CO2 heitkogus: vaid 105 g/km**

Uus Mazda2 ühendab endas disainikeele KODO, auhindu võitnud SKYACTIV-tehnoloogia ning uusima meelelahutus- ja teabesüsteemi. Esimesena on Mazda otsustanud turule tuua erepunase salongiviimistlusega Mazda2 mudeli Premium Plus Red. Mudeli mootoriks on tundlik, kuid ökonoomne 90 hj SKYACTIV-G bensiinimootor, mis toob teieni nõtke ja särtsaka jõudluse ning milles kehastub Mazda tuntud lõbusa sõiduelamuse DNA.

Sportliku dünaamilise ilme annavad 16-tollised säravad valuveljed ja toonklaas. Tehnilise külje pealt on kasutatud vaid parimat seadistust, mille alla kuuluvad näiteks hämarusanduriga tuled, vihmasensoriga esiklaasi puhastid ja tagumised parkimisandurid. Tipptasemel integreeritud Bluetooth-ühenduvussüsteem MZD Connect koos 7\" puuteekraaniga ja nutitelefoni täiustatud ühenduvus autosiseste rakendustega tagab selle, et meelelahutusest ei jää kunagi puudu. Nii et seadke end stiilses salongis mugavalt sisse ja lõõgastuge, looge turvaline Interneti-ühendus ning valige oma lemmik tuhandete internetiraadiojaamade hulgast või olge kursis Facebookis ja Twitteris toimuvaga.***

Mudel on saadaval neljas kaunis värvitoonis, näiteks Soul Red Metallic ja uus Dynamic Blue Mica. Millise valite Teie?

* Väärtused kehtivad uue Mazda2 115 hj mudeli Luxury Plus kohta.

** Väärtused kehtivad uute Mazda2 mudelite kohta, millel on 90 hj 1,5-liitrine SKYACTIV-G mootor.

*** Ühenduvusfunktsiooni jaoks on vaja ühilduvat mobiilseadet. Andmekasutuse maht ja kulud varieeruvad, lisateabe saamiseks võtke ühendust oma võrguteenuse pakkujaga.