Mazda2

main image

Tõelist sõidurõõmu pakkuv sportlik väikeauto

Tõeline stiilselt sõitmise rõõm. See on osa igast Mazda kogemusest – Jinba Ittaist ehk tundest, et oled sõidukiga üks, just nagu seda on hobune ja ratsanik. Linnatänavatel või looklevatel külateedel – tunne, kuidas side sinu ja Mazda2-e vahel muutub iga sõiduga üha tugevamaks. Mazda värskeim SKYACTIV-TEHNOLOOGIA ja SKYACTIV-SÕIDUKIDÜNAAMIKA muudavad selle jagatud kogemuse veel intensiivsemaks.

Mazda2 esindab oma mõõtudest suuremat kontseptsiooni tänu sportlikule loomusele ja KODO ehk liikumise hinge nimelisele disainile. Kerge ja väle Mazda2 pakub erakordset kütusetõhusust, ohutust ja suutlikkust ning MZD Connectiga kaasaegset ühenduvust, infot ja meelelahutust.

Uuendus

KODO ehk liikumise hinge nimeline disain

Heida vaid üks pilk Mazda2-le ja kohe on selge, et see pole tavaline auto. Selle pilkupüüdev stiil ja oivaline välimus on inspireeritud meie auhinnatud KODO ehk liikumise hinge nimelisest disainist. Mazda2-e sportlikult lihaselise kere voogavad jooned viitavad selle sisemisele tugevusele ja selles peituvale läbematult vallandamist ootavale energiale. Mazda2 paneb kahtlemata pead pöörama ja võidab südameid oma erilisuse ja nakatava elujanuga. Mazda2-e stiilne interjöör on disainitud ümber Sinu, et see tunduks Sinu keha pikendusena. Käsitsi valmistatud interjöör on rafineeritud uuele peenuse tasemele alates ümberdisainitud roolist kuni ülejäänud lahendusega kokkusobivat värvi istmekateteni.

SÕIDUSUUTLIKKUS

Mazda2 kombineerib tänu integreeritud SKYACTIV-TEHNOLOOGIALE üheks tervikuks kiire ja väleda sõidudünaamika ning erakordse kütusetõhususe, sobides sellisena perfektselt nii linnasüdame kitsastele tänavatele kui looklevatele külateedele. Sõidurõõm on veel suurem kõige täiuslikuma sõidudünaamika kontrollisüsteemiga G-Vectoring Control. Mootori pöördemomendi peenreguleerimine parandab kurvide võtmist ja suunalist stabiilsust. Meie puhas SKYACTIV-D 1,5-liitrine diiselmootor on vaikne ja võimas. Koge enneolematut Jinba Ittaid.

INFO JA MEELELAHUTUS

MZD Connect seob audio, kommunikatsiooni ja internetipõhise sisu üheks tervikuks ning kuvab seda 7-tollisel värvilisel puuteekraanil. Saad sellega Bluetooth’i kaudu isiklikku muusikavalikut nautida. Juhi ja kõrvalsõitja vahel paiknev HMI Commander muudab selle kõikehõlmava info, meelelahutuse ja ühenduvuse süsteemi juhtimise äärmiselt intuitiivseks.

TÄIUSTATUD OHUTUS

Sõidunauding põimub usaldusega, kui Mazda täiustatud i-ACTIVSENSE’i ohutustehnoloogiad hoolitsevad sinu ohutuse ja mugavuse eest. Meie aktiivsed ohutussüsteemid nagu nutikas linnaliikluses toimiv hädapidurdamise abisüsteem SCBS, tõusul kohaltvõtu abiline, sõidurealt kõrvale kaldumise hoiatus ja pimeala seiresüsteem tuvastavad võimalikke ohte ja tagavad sulle maksimaalse kaitse hoolimata sellest, kas oled parajasti tiheda liiklusega linnasüdames või maanteel. Naudi sõitu – täiesti pingevabalt.