Mazda CX-3

Mazda CX-3 on uut tüüpi stiilne ja väike linnamaastur, mis kehtestab kompaktsete linnamaasturite hulgas uue standardi.

Uus Mazda CX-3 on kompaktne linnamaastur, mis ühendab endas julge, stiilse ja erksa disainikeele KODO (Soul of Motion) ning mugavuse ja praktilisuse, mis sobib ideaalselt kokku teie elustiiliga. Auhindadega pärjatud SKYACTIV-tehnika tagab kompromissitult sportliku jõudluse ja dünaamilise ning suurepärase juhitavuse, mis teeb mudelist Mazda CX-3 suurepärase valiku nii kitsastel linnasisestel teedel kui ka maakohas sõitmiseks.

Uus Mazda CX-3 on kujundatud teie ümber. Olenemata sellest, kus parasjagu sõidate, saate nautida ideaalset sõiduasendit ning suurepärast ja täpset juhitavust, mis tekitab teis tunde, et olete autoga üks. Meie uuenduslik täiustatud meelelahutus- ja teabesüsteem MZD-Connect võimaldab teil hõlpsalt valida muusika, telefoni, navigatsiooni ja sõiduki sätteid ning luua nutitelefoni kaudu isegi Interneti-ühenduse*. Julge, lihtne, ergas ja dünaamiline uus Mazda CX-3 eirab tavapäraseid piire ning loob ülima sõiduelamuse.

*Ühilduvate mobiilsideseadmetega.

            Tippkiirus: 200 km/h 1

            Kiirendus: 0–100 km/h 8,7 sek 1

            Kütusekulu: kuni 4 l/ 100 km 2

            CO2-heitkogus: vaid 105 g/km 2

1 Andmed kehtivad kõigi uute Mazda CX-3 150 hj nelikveoliste (AWD) manuaalkäigukastiga mudelite kohta.

2 Andmed kehtivad kõigi uute Mazda CX-3 105 hj kaherattaveoliste (2WD) diiselmootoriga manuaalkäigukastiga mudelite kohta.