Mazda CX-30

main image
Hinnad alates 24 990 EUR

UUS MAZDA CX-30

Stiil, mida Sa tahad tunnetada!

Avasta uus Mazda CX-30 ja tunneta stiili, mis Sind inspireerib! Kui seda näed, haarab Sind koheselt Jaapani meisterlik KODO-disain, mis vallandab Sinus terve rea tundeid. Soovid kannatamatult asuda autorooli, kuid võtad aega, et imetleda täiuslikke jooni. Istud juba juhiistmel, aga jääd salongi käsitöömeisterlikkuse ja täiusliku harmoonia lummusse. Otsustad alustada sõitmist, kuid siiski viivitad pisut, sest iga hetk selle auto roolis väärib nautimist. Proovi uut Mazda CX-30 linnamaasturit ja Sa tunned vastupandamatut soovi pikendada sõidunaudingut nii kauaks kui võimalik.

Puhas meelerahu

Nutikas tehnoloogia ja disaini inimkesksus annab Teile suurema kontrolli ja hoiab Teid ohutumalt teel.

Inspireeriv ilu

Jaapani Yohaku kontseptsioon – tühja ruumi ilu – teeb Mazda CX-30 välimuse eriliseks.

Vabadus minna kuhu iganes

Mootoritehnoloogiaga Skyactiv on rohkem ruumi pagasile ja autol suurem võimsus.

Mugavus ja rõõm

Mazda harmooniline akustika salongis ja vähene välismüra tagavad sõitjatele nauditavama koosveedetud aja.

Tehnoloogia võim

Kõikidel mootoritel on uusim tehnoloogia Skyactiv ja elektrimootoritehnoloogia M-Hybrid, et vähendada kütusekulu ilma sõidunaudingut ohverdamata. SKYACTIV-X on murranguline, vaid Mazdale kuuluv uus mootor, kus sädesüütega bensiinimootori eelised – võimsus suure pöördemomendi juures ja puhtamad heitgaasid – on kombineeritud diiselmootori omadega – kiire reaktsioon alguses ja kütusesäästlikkus.

Tühja ruumi ilu

See on heleda ja avara interjööri kontseptsioon. Jaapanis ütleme selle kohta "Yohaku". See loob mugava viie inimese ruumi koos suurema liikumisvabaduse ja suhtlemisvõimalusega ning salongi välimus on suurepärane. Sama ideed järgitakse pagasiruumis, mis on suur ja mitmekülgne.

Rohkem ruumi kõigile

Uhiuue Mazda CX-30 hele ja õhurikas salong loob avatuse tunde. Juhi ja kaassõitja istmete vaheline ruum, lai ja mugav käetugi ning esi- ja tagaistmed annavad rohkem ruumi liikumiseks ja lõõgastumiseks. See loob ka sideme kõigi autos olevate inimeste vahel ja parema vaatevälja. Sisenemine ja väljumine on samuti lihtsam.

Kõik on käeulatuses

Avar ja laiem juhiiste on mugav. Tähelepanu hajumise vähendamiseks, sõidurõõmu suurendamiseks ja pingevabaks juhtimiseks on kõik Teie ümber ideaalselt paigutatud.

Suur ja mitmekülgne pagasiruum

430-liitrisesse madala laadimise ja laia avaga pagasiruumi saate panna kõik vajaliku, kuhu ja kellega iganes lähete.

Suurepärane nähtavus

Uhiuue Mazda CX-30 kõrgemale tõstetud juhiiste ja peenemad tugipostid tagavad parema nähtavuse. See vähendab pimealasid ning pakub Teile, kaassõitjatele ja teistele liiklejatele rohkem ohutust.