Mazda CX-5

main image

Sa tunned seda. Me lubame.

Mitte ükski teine autotootja ei tee autosid nii nagu Mazda.
Muidugi, nad ehitavad autosid lähtudes jõudlusest, ohutusest ja ilust.
Meie teeme seda samuti.
Kuid, mis peamine, me ehitame autosid, mis panevad Sind midagi tundma.
Me ei küsi kunagi, kuidas see sõidab, vaid kuidas see tundub.
See on Mazda lubadus - me ei tee mitte kunagi autot, mis ei pane Sind midagi tundma.

”Jinba Ittai” – õmblusteta side hobuse ja ratsaniku vahel – väljendab seda unikaalset sünergiat, mida lisame iga Mazda konstruktsioonile. Alates kõige väiksemast poldist kuni meie SKYACTIV-tehnoloogiani – iga detail loob harmoonilise suhte auto ja juhi vahel, andes rooli taga istujale lisaenergiat.

Uuendus

KODO Disain

Mazda\'s töötavad disain ja  masinaehitus  ühtses harmoonias, pakkumaks sõidurõõmu ning loomaks tugevat sidet auto ja juhi vahel. Sündinud KODO disainist, on uus Mazda CX-5 täis energiat ja liikumist ning pakub silmapaistvat aerodünaamikat, parimat sooritusvõimet ning juhitavust.

Soul Red Crystal on elav uus värv sügavuse ja viimistlusega, mida saab võrrelda suurepärase meistri kätetööga. Rõhutades auto KODO disaini ilu, on uus värvitoon erakordselt elav ning energiast pakatav.

\

SKYACTIV Technology

SKYACTIV tehnoloogia on uuesti määratlenud meie autode efektiivsuse, jõu ja võimekuse. Dünaamiline juhitavus ning kompromissitu kütusekulu ühendavad CX-5\'s lõbu mugavvusega. Iga element mootorist käigukastini, kerest sõidudünaamikani on optimeeritud pakkumaks täiuslikku sõidukogemust.

Maksimaalseks kontrolliks on meie uuenduslik i-ACTIV nelikveosüsteem nõutuim süsteem, mis jälgib teeolusid 27 anduriga, prognoosimaks ja andmaks teile suurepärase veojõu just siis, kui te seda vajate.

\

MZD-Connect

Juhi ja auto vahelise lähedase suhte täiustamine jätkub intuitiivse infosüsteemi i-Connect abil. Hoides teid ühenduses teie muusika, sotsiaalmeedia ning sms\'ide ja muuga tähendab seda, et saate rahulikult ja mugavalt sõitu nautida teades, et kõik, mida vajate, on vaid sõrmevajutuse kauguse.

\

Täiustatud ohutuse tehnoloogia

Mazda lähenemine ohutusele ületab maailmaklassi taseme kaitsmaks teid ja teie kaasreisijaid. Meie täiustatud i-ACTIVSENSE ohutuse tehnoloogiad pakuvad lisaks turvalisusele ka Jinba Ittai sõidurõõmu.

Sõidu ajal annavad kaamerad ja sensorid teile lisakindlust avastades riske varakult, ennetades sellega õnnetuse juhtumise võimaluse. Uus Mazda CX-5 omab uusimaid ohutussüsteeme, sealhulgas värvilist Active Driving ekraani koos liiklusmärkide tuvastamisega Sport Nav mudelitel, kuvades kiirusepiiranguid ja muid liiklusmärke esiklaasi ekraanile hoidmaks teid kursis ning turvaliselt.

\

Premium disaini evolutsioon ja peen käsitöö

Uue Mazda CX-5 KODO disain annab edasi ilu ja energiat. Kogu kere ulatuses loob auto stiil edasipürgivalt jõulise mulje, rõhutades kiirust. Toomaks välja maastur julget ja sensuaalset voolujoonelisust, lõi Mazda Soul Red Crystal metallikvärvi unikaalse kõrgkvaliteetse tehnoloogia TAKUMI-Nuri abil, mille eesmärk on väljendada erakorralist tekstuuri. Värv on oma sügavuselt uskumatult ergas ning rikas.

Peen interjöör on ehitatud mõeldes juhile ja kaassõitjale, tagamaks maksimaalse mugavuse, tunde avatusest, integratsioonist ja äriklassi mugavustest kõigile. Peen viimistlus on kasutuses kõikjal. Avar ja luksuslik salong on koht, kus saate end mugavalt sisse seada, hoides kõik kontrolli all ümbritseva ergonoomikaga ja uuendatud rooliga. Kaasreisijad lõõgastuvad koheselt sügavatel istmetel, mida saab pikkadeks reisideks ka mugavamaks seadistada.

\

Kombineeri lõbus isiksus targa jõudlusega

Mazda muljetavaldav SKYACTIV-tehnoloogia võimaldab teil kogeda CX-5\'e lõbusamat poolt, pakkudes teile samas kontrolli, mugavust ja säästlikku kütusekulu. Sel viisil saate nautida tundlikku, meeleolukat sõitu ja ülihäid sõiduomadusi kõikjal. Lisaks on selle kompaktse maasturi jõudlust parendatud SKYACTIV-tehnoloogiaga, mis võimaldab teil kogeda tõelist sõidurõõmu samal ajal, kui see ise võimendab Jinba Ittai ühtsustunnet sõidukiga rohkem kui eales varem. Kõik CX-5 aspektid on disainitud andmaks teile täieliku kontrolli, maksimaalse mugavuse ja optimaalse kütusekulu.

Oleme parandanud ka meie turvalisuse funktsioone, i-ACTIVSENSE, mis hoiab teil pidevalt silma peal ning toetab teid kõigis olukordades, nii et saate sõita enesekindlalt ja turvaliselt. Mazda CX-5 on aktiivse ohutuse alal liider oma ulatuslike uudsete tehnoloogiatega nagu näiteks sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatussüsteem, juhi tähelepanu häire, pimenurga monitor, liiklusmärkide tuvastamine ja tagurduskaamera. Meie Smart City Brake Support süsteem pidurdab automaatselt, kui olete liiga lähedal teistele sõidukitele või jalakäijatele ning Mazda Radar Cruise kontrollsüsteem hoiab distantsi eesoleva sõidukiga.

\