Mazda CX-5 2022

main image
Hinnad alates 28 400 EUR

ÜLIHEA LINNAMAASTUR PERELE – LOODUD JUST TEIE JAOKS

2022. AASTA MAZDA CX-5

VALMIS SÕITMA KÕIGIL TEIE VALITUD TEEDEL

Puhas ilu nii sees kui ka väljas, piisavalt ruumi kogu Teie perele ja suurepärane sõidudünaamika. Kuhu tahes Te lähete, Mazda CX-5 on valmis liituma. Nüüd on CX-5 saadaval kolme spetsiaalse varustuspaketiga, millel on Teie elustiiliga sobiv sise- ja väliskujundus.

LOODUD MULJET AVALDAMA

Tere tulemast tõeliselt mugavasse autosse! Vaiksemas salongis on vähem maanteemüra ning värvilahendused ja Jaapani käsitöömeisterlikkus tagavad...

KOGU MUGAVUS, MIDA VAJATE

Tere tulemast tõeliselt mugavasse autosse! Vaiksemas salongis on vähem maanteemüra ning värvilahendused ja Jaapani käsitöömeisterlikkus tagavad...

TÕELINE SÕIDUKOGEMUS

Nautige kompromissideta sõitu. Uhiuued MAZDA intelligentne sõidurežiim ja maastikusõidu režiim muudavad kõik väljakutsed lõbusaks seikluseks ning...

3 UUT MUDELIKATEGOORIAT

SIGNATURE: STIILI PEEGELDUS

Signature varustustaseme rafineeritud ja elegantne välimus viivad KODO disaini uuele tasemele, muutes 2022. aasta Mazda CX-5 kõikjal silmapaistvaks. Luksuslikus ja inimkeskses salongis kogete meelerahu ning selle ruumikus ja suurus sobivad kõikideks pereseiklusteks.

BLACKOUT PLUS: DÜNAAMILINE JÕUDLUS JA SÕIDUNAUDING

Ideaalne kaaslane neile, kes naudivad elu. Rafineeritum ja sportlikum välimus, mida täiendab elegantne, must väliskujundus ja punaste aktsentidega salong ning suurepärane juhitavus, rõhutab 2022. aasta mudeli Mazda CX-5 Blackout Plus mitmekülgsust ja tagab täieliku sõidunaudingu mistahes oludes.

NEWGROUND: SEIKLUS KÕIKIDELE SÕITJATELE

Pikad sõidud uue mudeliga Mazda CX-5 Newground on lõbusamad. Selle ainulaadne Jaapani disain, avar salong ja hõlpsalt kasutatav pakiruum inspireerivad seiklejat rooli istuma ja dünaamilist jõudlust nautima – juhitavus on suurepärane kõikjal, kuhu lähete.

CX-5 UUENDUSED

MAASTIKUSÕIDU REŽIIM

Uhiuus Mazda intelligentne sõidurežiim ja maastikusõidu režiim muudavad kõik väljakutsed lõbusaks seikluseks, nii et saate nautida kompromissideta...

SALONGI VENTILATSIOONIAVADE KAUNISTUSED

Salongi ventilatsiooniavade kaunistus sobib suurepäraselt uue istmedisainiga, luues elegantsuse ja originaalsuse tunnetuse.

VEEKINDEL PAKIRUUMIMATT

On mõnus tegeleda hobidega või nautida pikki perereise, kui Teie linnamaasturis on hõlpsasti kasutatav ja avar, veekindla matiga kaitstud pakiruum.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Täitke päringuvorm ja me saadame selle Teie valitud edasimüüjale. Nad võtavad Teiega ühendust, et täpsustada Teie vajadusi ja teha uue Mazda CX-5 personaalne pakkumine.