Mazda CX-5 2022

main image
Hinnad alates 28 900 EUR

ÜLIHEA LINNAMAASTUR PERELE – LOODUD JUST TEIE JAOKS

2022. AASTA MAZDA CX-5

VALMIS SÕITMA KÕIGIL TEIE VALITUD TEEDEL

Puhas ilu nii sees kui ka väljas, piisavalt ruumi kogu Teie perele ja suurepärane sõidudünaamika. Kuhu tahes Te lähete, Mazda CX-5 on valmis liituma. Nüüd on CX-5 saadaval kolme spetsiaalse varustuspaketiga, millel on Teie elustiiliga sobiv sise- ja väliskujundus.

LOODUD MULJET AVALDAMA

Kui näete uuendatud KODO disaini, ärkab Teis juht. Iga detail rõhutab võimsustunnet ja silmapaistvust – see kutsub Teid rooli istuma ja sõitma.

KOGU MUGAVUS, MIDA VAJATE

Tere tulemast tõeliselt mugavasse autosse! Vaiksemas salongis on vähem maanteemüra ning värvilahendused ja Jaapani käsitöömeisterlikkus tagavad meelerahu.

TÕELINE SÕIDUKOGEMUS

Nautige kompromissideta sõitu. Uhiuued MAZDA intelligentne sõidurežiim ja maastikusõidu režiim muudavad kõik väljakutsed lõbusaks seikluseks ning täiustatud juhitavus ja stabiilsus suurendavad Teie armastust sõidu vastu mistahes oludes.

3 UUT MUDELIKATEGOORIAT

SIGNATURE: STIILI PEEGELDUS

Rafineeritud ja elegantne välimus viivad Kodo disaini uuele tasemele, muutes 2022. aasta Mazda CX-5 kõikjal silmapaistvaks. Luksuslikus ja inimkeskses salongis kogete meelerahu ning selle ruumikus ja kohane suurus sobivad kõikideks pereseiklusteks.

BLACKOUT EDITION & BLACKOUT PLUS: DÜNAAMILINE SOORITUSVÕIME JA NAUDITAV SÕIDUKOGEMUS

Mazda CX-5 Blackout Edition pakub sportlikumat ja veelgi efektsemat kohalolekut. Läikivmustad väliskujunduse elemendid, mis sulanduvad ideaalselt küljepeeglite, välisliistude, 19-tolliste mustade valuvelgede ja läikivmusta, iseloomuliku õhusuunaja disainiga – Blackout Editionist õhkub sportlikkust ja rafineeritust.

NEWGROUND: SEIKLUS KÕIKIDELE SÕITJATELE

Mazda CX-5 Newground on karmima väliskujundusega – satiinmustad välisliistud koos täiendavate hõbedaste küljelisanditega ning hõbedased eesmised ja tagumised alumised iluliistud annavad autole vastupidava ja kõikideks eesmärkideks sobiva välimuse. Vabaõhu seiklused on muutunud veelgi stiilsemaks.

VÄLISVÄRV ZIRCON SAND

Välisvärv Zircon Sand on spetsiaaselt Mazda CX-5 Newgroundi täiendamiseks loodud. See uus värv annab Mazda Cx-5-le karmima ilme ja täiustab meie Kodo disainikeelt.

SISEKUJUNDUS

Istmete kontseptsioonis on osaliselt kasutatud laimiroheliste õmblustega viimistletud musta kunstnahka ja seemisnahka ning mis sobitub ka ventilatsiooniavade disainiga.

VEEKINDEL PAKIRUUMI PÕRAND

Newgroundi pakiruumi standardvarustuses on eksklusiivne, pööratav veekindel pakiruumi põrand – neile, kes transpordivad näiteks spordivarustust või kasvõi porist koera.

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Täitke päringuvorm ja me saadame selle Teie valitud edasimüüjale. Nad võtavad Teiega ühendust, et täpsustada Teie vajadusi ja teha uue Mazda CX-5 personaalne pakkumine.