Mazda MX-5 RF

Mazda MX-5 RF

Põhiomadused

  • Kokkuklapitav kõvakatus avaneb 12 sekundiga.
  • Katust saab avada või sulgeda sõidukiirusel kuni 10 km/h.
  • Uus kvaliteetvärv: Machine Grey

SKYACTIV-G mootor

  • 2,0-liitrine 160 hj SKYACTIV-G-bensiinimootor

Uus MX-5 RF väljendab rabava disainikeele KODO – Soul of Motion järgi kujundatud, kuid lihtsuse säilitanud välimuse kaudu oma suurepärast juhitavust. Sõiduki kerge kere ja võrratu kujundusega kokkuklapitav kõvakatus muudavad kabrioletiga sõitmise eriti nauditavaks.

Uus Mazda MX-5 RF on loodud suurepärase sõiduelamuse pakkumiseks. Selle kaalujaotus 50 : 50 ja tagavedu teevad sõidukist ühe kõige parema juhitavusega sõiduki maailmas. Peale selle on kütusekulu ja heitkogus tänu auhindadega pärjatud SKYACTIV-tehnoloogiale erakordselt väikesed.

SKYACTIV Mootorid
Uus Mazda MX-5 RF on saadaval kahe peenhäälestatud SKYACTIV-G-mootoriga, mis reageerivad pedaali allavajutamisel kiiresti ja sujuvalt. Mootori sügav möire vastab sõiduelamusele ning hoiab samas heitkoguse ja kütusekulu madalad.

Kokkuklapitav kõvakatus
Uue Mazda MX-5 RFi kokkuklapitav kõvakatus on hoolikalt ja kaunilt kujundatud voolava disainikeele KODO – Soul of Motion järgi. Katust saab avada sõidukiirusel kuni 10 km/h ja selle avamiseks või sulgemiseks kulub vaid 12 sekundit, mis tähendab, et soovi korral saate lasta tuulel juukseid sasida peaaegu hetkega!

MZD-Connect
Mazda intuitiivne teabe- ja meelelahutussüsteem ühendab teid hõlpsalt välismaailmaga ja võimaldab teil süsteemi kasutamise ajal keskenduda eesolevale teele.