Mazda CX-3

main image

UUS JUHTIMISPERSPEKTIIV

Hetkest, kui istute Mazda CX-3 rooli, olete kõrgel positsioonil juhikeskses salongis, mis tagab Teile parema nähtavuse ümbritsevale. Armatuurlaual on futuristliku väljanägemisega analoognäidikud ja värviekraan. Mazda CX-3 iga detail annab sellele teise kodu tunde ja teeb sõitmise instinktiivseks

KODO DISAIN

Mazda CX-3 on silmatorkav, kuid disainitud hästi tasakaalustatud proportsioonidega rikkalikest kontuuridest kuni sportliku siluetini. Nii jätab CX-3 üldine vorm mulje, et see on kiire, kuid kindlalt maapinnaga ühenduses. See on KODO disaini olemus – lihtsad jooned, mis väljendavad energiat ja liikumist. Isegi seistes.

Mazda CX-3

SÕIDUKI DÜNAAMIKA SKYACTIV KOOS VEOJÕUKONTROLLSÜSTEEMIGA G-VECTORING CONTROL

Sõiduki dünaamika Skyactiv koos veojõukontrollsüsteemiga G-Vectoring Control tagab Teile ja kaassõitjatele sujuvama ja vähem väsitava sõidu. See saavutatakse jõuülekannet reguleerides ja sõiduki massi nihutades. Mõju on väike, kuid Teie enesetunnet pärast sõitu mõjutab see oluliselt. Miks näha nii palju vaeva? Sest usume, et ükski detail ei ole tähtsusetu, kui tegemist on sõidu paremaks muutmisega.

Mazda CX-3

PÕHJALIKUD OHUTUSSÜSTEEMID KAITSEVAD TEID

Inspireeritud tehnoloogia, mis tekitab kindlustunde. Ohutusuuendused i-ACTIVSENSE® kasutavad nutikaid tehnoloogiaid, kaamerat ja radarit, et hoiatada Teid ohtude eest enne, kui nendega kokku puutute ja anda Teile ohutuseks kuues meel.

Mazda CX-3

KOMPROMISSITU SÕIDURÕÕM

Uuenduslik Skyactiv tehnoloogia ei anna Mazda CX-3le mitte ainult ainulaadset kütusesäästlikkust, vaid teeb seda sealjuures sõiduomadusi kaotamata. Uuendusena on lisatud silindrite väljalülitamise tehnoloogia koos 6-käigulise manuaalse ülekandega, mis võimaldab lülitada eraldi välja kaks silindrit neljast, kui koormus on väike, et tagada väiksem kütusekulu.

Mazda CX-3

LOOB ENTUASMI

Mazda CX-3 on meie Jinba Ittai filosoofia - juhi ja sõiduki ühtsuse - ehe näide. Kui soovite ise kogeda seda täislikku sõiduelamust, pange end lihtsalt proovisõidule kirja.

Mazda CX-3

KOMPAKTNE JA RUUMIKAS SAMAAEGSELT

Mazda CX-3 avaldab muljet oma väledusega ja on mõeldud kõikide linnaseikluste jaoks.

Mazda CX-3