Mazda3 Sedaan

Mazda3 on kohal


Uus Mazda3 tegi oma maailmadebüüdi 2018. aasta Los Angelese autonäitusel.

Uue Mazda3 kujundamisel on kasutatud täiuseni lihvitud Kodo disainikeelt, mis kehastab Jaapani esteetikat kõige ehedamal kujul.

Kuigi üldist keredisaini iseloomustavad lihtsad ja puhtad vormid, panevad üle kerepinna liuglevad peegeldused ja valguse mäng kumerused elama.

Tulemus on rohkem vitaalsust kiirgav ja väljendusrikkam kui eelnevad Kodo disainiga mudelid. Hoolimata ühisest Mazda3 nimest on luukpäramudel ja sedaan siiski erinevad: luukpära disaini puhul on põhirõhk dünaamilisusel, sedaani välimust iseloomustab eelkõige väljapeetud elegants.

Mazda3 põhineb Mazda uuel kontseptsioonil SKYACTIV, mille väljatöötamisel võeti aluseks inimesele omane loomulik tasakaalutunne. Jõuallikate valikusse kuuluvad uusimad mootorid SKYACTIV-X, SKYACTIV-G ja SKYACTIV-D – kõik need tagavad sujuva ja vahetu reageerimise igas sõidusituatsioonis.

Lähtudes oma põhimõttest ehitada auto inimese ümber, on Mazda täiustanud kõige olulisemaid sõiduomadusi nii, et kõik – kiirendamine, kurvide läbimine ja pidurdamine – tunduks täiesti loomulik.

Mazda3, mida selle turule toomisest 2003. aastal on müüdud juba üle 6 miljoni, on globaalselt strateegilise tähtsusega mudel, mis on mänginud ettevõtte kasvamisel põhirolli. Mazda3 on suurendanud kaubamärgi populaarsust ja parandanud äritulemusi. See on pakkunud oma tuntud headuses sõidunaudingut autojuhtidele üle kogu maailma ning olnud üleilmne tootmise alustala firma kõigis tähtsaimates tehastes.

„Uhiuus Mazda3 tähistab Mazda jaoks uue ajastu algust,” ütles Akira Marumoto, Mazda esindusdirektor, president ja tegevjuht. „Selle põlvkonna Mazda sõiduautod tõstavad auto omamise kogemuse uuele tasemele. Nende uute toodetega muudame Mazda kaubamärgi veelgi väärtuslikumaks ning jätkame tööd üha tugevamate sidemete loomiseks klientidega üle kogu maailma.“