NISSANI GARANTIID

UUE SÕIDUKI Garantii

Me armastame sõidukeid, mida valmistame ning te võite neile kindel olla.

5 aastat / 100 000 km garantiid (sõltuvalt sellest, kumb täitub esimesena) Nissani sõidu- ja elektriautodele.*
5 aastat / 100 000 km garantiid (sõltuvalt sellest, kumb täitub esimesena) Nissani elektriauto osadele ( elektrilise Nissan Townstar’i puhul tootjapoolne standardgarantii ja garantii elektriauto osadele 5 aastat /160 000 km (sõltuvalt sellest, kumb täitub esimesena) ja 8 aastat / 160 000 km liitiumioonaku  mahtuvusgarantii** (sõltuvalt sellest, kumb täitub esimesena).

Lisaks on teie Nissani jaoks saadaval ka:

Nissan Assistance maanteeabi – 3 aastat (läbisõidupiiranguta, olenevalt mudelist, 5 aastat elektrilise Townstar’i puhul), mis pikeneb ühe aasta võrra iga kord kui teostatakse plaaniline hooldus ametlikus Nissani esinduses.
Värvigarantii – 3 aastat  (läbisõidupiiranguta, 5 aastat elektrilise Townstar’i puhul).
Roostegarantii – 12 aastat (läbisõidupiiranguta, olenevalt mudelist).
Nissani edasimüüja poolt paigaldatud Nissani originaalvaruosade ja -tarvikute garantii on 1 aasta / piiramatu läbisõit või kuni uue sõiduki garantii lõpuni, olenevalt sellest, kumb on pikem.***

                                                             

Nissani garantii uutele sõidu- ja elektriautodele.                Nissani tehasegarantii tarbesõidukitele.                      Nissani elektriautode aku mahutavuse garantii.

* 5-aastane / 100 000 km garantii koosneb 3-aastasest/100 000 km tootja garantiist ja 2-aastasest Nissan 5★ pikendatud garantiist, mida pakutakse kindlustustootena Nissan International Insurance Limited poolt. Täieliku info Nissan 5★ pikendatud garantii katvuse ja sisu kohta leiate pikendatud garantii tingimustest nissan.ee lehelt või lähimast Nissani esindusest. 
** Liitium-ioonaku  mahtuvusgarantii tagab, et liitium-ioonaku mahutavus on vähemalt üheksa kriipsu kaheteistkümnest (mis on kuvatud sõiduki armatuurlaual aku mahtuvuse näidikul).
***Eraldi müüdavate ja kliendi enda või mitte-Nissani töökoja poolt paigaldatud Nissani originaalosade ja tarvikute garantii on 12 kuud / piiramatu läbisõit.