MEIE LUBADUS

IGAL POOL, IGAL AJAL, IGAL PÕHJUSEL

HELISTAGE +372 606 4070

Meie lubadustest kasusaamisel pole ajapiirangut. Kui olete Nissani klient ja tahate, et teiega suheldaks siiralt, avatult ja ausalt, siis me hoolitseme teie eest. See on meie lubadus.

TASUTA ASENDUSAUTO

Me anname lubaduse hoida teid auto teenindamise ajal liikvel. Broneerige ette ja me tagame teile tasuta asendusauto, kaasa arvatud Nissani elektriauto valitud teeninduspunktides. Kui ühtegi asendusautot pole saadaval, pakume teile muu lahenduse liikuvuse tagamiseks.

LOE TINGIMUSI

TEENINDUSE HINNAGARANTII

Me lubame, et pakume teie autole parimal tasemel teenust tänu meie koolitatud tiimidele ja Nissani originaalosade kasutamisele. Lisaks tagame parima hinna ja kvaliteedi suhte, vastates omapoolse hinnaga samasugustele pakkumistele (koos Nissani originaalosade ja tööga) remondiettevõtetelt, kes jäävad teie kohalikust edasimüüjast 10 km raadiusse.

LOE TINGIMUSI

PIKENEV NISSANI AUTOABI

Lubame, et hoiame teid liikvel ööpäevaringselt. Kui midagi ootamatut peaks juhtuma, garanteerime 24-tunnise Nissani Assistance autoabi, olgu teie Nissani auto kuitahes vana.

LOE TINGIMUSI

SÕIDUKI TASUTA KORRASOLEKU KONTROLL

Lubame enne mis tahes tööde tegemist teha teie autole tasuta sõiduki korrasoleku kontrolli, et teaksite täpselt, mida on vaja teha ja kui palju see maksab.

LOE TINGIMUSI