Privaatsus ja küpsised

Mis on küpsised?


Küpsised on väikesed tekstifailid, mille paigaldavad teie arvutisse või mobiiltelefoni brauserisse veebisaidid, mida te külastate. Küpsiseid kasutatakse palju, et veebisaidid töötaks või kasutamiskogemus oleks parem, aga ka selleks, et veebisaidi omanikele teatud teavet anda. Meie küpsised võivad sisaldada teavet teie Interneti-harjumuste kohta ja võimaldavad meil oma veebisaite teie huvidele vastavaks muuta.

Kuidas saate küpsiste kasutamist lubada või keelata?

Kasutajal on võimalus lubada oma seadmes kõik küpsised, lasta end küpsise väljastamisest teavitada või küpsiseid üldse mitte kasutada. Viimasel juhul ei ole kasutajale võimalik osutada teatud personaliseeritud teenuseid ja selle tulemuseks võib olla, et külastaja ei saa meie veebisaitide kõiki funktsioone täies mahus kasutada.

Kui te ei soovi küpsiseid üldse lubada või olete vastu teatud kindlate küpsiste kasutamisele, tuleks see brauseri seadetes ära määrata. Iga brauser on erinev, seega lugege palun oma brauseri „Spikrist”, kuidas oma küpsise-eelistusi muuta.

Kuidas me küpsiseid kasutame?


Küpsistest saadud teave aitab meil analüüsida, kuidas te meie veebisaiti kasutate, ja seega pakkuda teile paremat kasutuskogemust meie saidi külastamisel. Meie kogutud teavet ei kasutata teie isiku tuvastamiseks ega teilee e-posti või kirja teel reklaami saatmiseks. Samuti ei kavatse me kasutada küpsiseid selleks, et lastele personaliseeritud reklaami pakkuda.

Mis tüüpi küpsiseid me erinevatel eesmärkidel kasutame?

Tehniliselt vajalikud küpsised.


Mõned meie küpsistest on rangelt vajalikud selleks, et meie veebisaite või nende teatud funktsioone kasutada. Neid funktsionaalseid küpsiseid ei saa meie veebisaitide kasutamisel ära keelata. Siia hulka kuuluvad küpsised, mis registreerivad ka selle, kas kasutaja on küpsiste kasutamise meie veebisaidil lubanud või mitte.

Seansiküpsised ja eelistuste küpsised.


Me võime oma veebisaitide funktsioneerimiseks kasutada seansiküpsiseid, näiteks selleks, et kasutaja saaks lehekülgede vahel navigeerida. Need küpsised kaotavad kasutamisseansi lõppedes kehtivuse (st kui kasutaja brauseriakna suleb). Samuti võime me kasutada kauem püsivaid küpsiseid, mis peavad meeles teie eelistused ja valikud meie veebisaitidel. Reeglina ei ole nende küpsiste eluiga üle kahe aasta.

Analüütikaküpsised.


Me võime oma veebisaitide töö parandamiseks kasutada analüütikaküpsiseid, mis koguvad teavet külastajate arvu kohta, selle kohta, kust nad meie saidile on tulnud ja kuidas seda kasutavad (nt milliseid lehekülgi kasutajad kõige rohkem külastavad). Sel eesmärgil võime kasutada järgmiste pakkujate analüütikatööriistu ja nendega seotud küpsiseid:
Google Analytics : Klõpsake siin, et lugeda Google Analyticsi privaatsuspoliitikat
Omniture : Klõpsake siin, et lugeda Omniture'i privaatsuspoliitikat
ThisMoment : Klõpsake siin, et lugeda ThisMomenti privaatsuspoliitikat

Sotsiaalvõrgustike küpsised.


Me võime oma veebisaitidesse integreerida kolmandate osapoolte veebisaitide funktsionaalsust, eriti puudutab see sotsiaalvõrgustikke. Nende funktsionaalsuste üheks osaks on vahel skriptid või muud elemendid, mis oskavad nende sotsiaalvõrgustike küpsiseid teie seadmes lugeda ja vahel neid sinna paigutada. Need küpsised võivad võimaldada reklaami personaliseerimist. Kuigi meil ei ole nendele küpsistele ega nende poolt kogutud teabele ligipääsu ega selle üle kontrolli, tahame meie kui Nissani veebisaidi haldaja teid neist teavitada ja küsida teie nõusolekut nende elementide kasutamiseks. Täpsema teabe saamiseks lugege palun alltoodud võimalike sotsiaalvõrgustike loendit.

Facebook.


Meie veebisaitidesse võivad olla integreeritud järgmised Facebooki funktsioonid, mis võivad Facebooki küpsiseid lugeda või paigaldada:
Facebooki Like-nupp (võimaldab kasutajal üksusi Facebookis meeldivaks märkida)
Facebook Connect (võimaldab kasutajal oma Facebooki kontole sisse logida ja meie veebilehega selle konto kaudu suhtlusesse astuda)
Facebook Share (võimaldab kasutajal üksust Facebookis jagada)
Facebook Social Graph (võimaldab meie veebisaitidel kasutada Facebooki elemente, nagu kasutajaprofiili pildid, avalikud Facebooki postitused)
Klõpsake siin, et lugeda Facebooki privaatsuspoliitikat
Klõpsake siin, et lugeda Facebooki küpsiste kohta

YouTube ja Google.


Meie veebisaitidesse võivad olla integreeritud järgmised YouTube'i või Google'i funktsioonid, mis võivad YouTube'i või Google'i küpsiseid lugeda või paigaldada:
YouTube'i videomängija (võimaldab meie veebisaitidel vaadata YouTube'i videoid)
YouTube'i kontoga sisselogimine (võimaldab kasutajal oma YouTube'i kontole sisse logida ja DEC-ga läbi selle konto suhelda)
Google+1 nupp (võimaldab kasutajal üksus oma Google+ kontol sildistada)
Google'isse sisselogimine (võimaldab kasutajal oma Google'i kontole sisse logida ja meie veebisaidiga selle konto kaudu suhelda)
Klõpsake siin, et lugeda Google'i privaatsuspoliitikat (kehtib ka YouTube'i kohta)

Twitter.


Meie veebisaitidesse võivad olla integreeritud järgmised Twitteri funktsioonid, mis võivad Twitteri küpsiseid lugeda või paigaldada:
Twitterisse sisselogimine (võimaldab kasutajal oma Twitteri kontole sisse logida ja meie veebisaidiga selle konto kaudu suhelda)
Twitter share
Klõpsake siin, et lugeda Twitteri privaatsuspoliitikat

Flickr.


Meie veebisaitidesse võivad olla integreeritud järgmised Flickri funktsioonid, mis võivad Flickri küpsiseid lugeda või paigaldada:
Flickrisse sisselogimine (võimaldab kasutajal oma Flickri kontole sisse logida ja meie veebisaidiga selle konto kaudu suhelda)
Klõpsake siin, et lugeda Flickri privaatsuspoliitikat

Instagram.


Meie veebisaitidesse võivad olla integreeritud järgmised Instagrami funktsioonid, mis võivad Instagrami küpsiseid lugeda või paigaldada:
Instagrami sisselogimine (võimaldab kasutajal oma Instagrami kontole sisse logida ja meie veebisaidiga selle konto kaudu suhelda)
Klõpsake siin, et lugeda Instagrami privaatsuspoliitikat

Pinterest.


Meie veebisaitidesse võivad olla integreeritud järgmised Pinteresti funktsioonid, mis võivad Pinteresti küpsiseid lugeda või paigaldada:
Pin-It nupp (võimaldab kasutajal üksust oma Pinteresti lehele kinnitada)
Klõpsake siin, et lugeda Pinteresti privaatsuspoliitikat