Nissan 5★ PIKENDATUD GARANTII

Soovi korral saate oma Nissani garantiid pikendada, ostes Nissan 5★ pikendatud garantii pikemaks perioodiks ja/või suuremaks läbisõiduks (olenevalt teie vajadustest ja mudelist). Nissan 5★ pikendatud garantii tagab Teie meelerahu ka pärast tootjagarantii lõppemist, kaitstes teid ja teie autot ettenägematute mehaaniliste ja elektrisüsteemi riketega seotud kulude eest. Võite sõlmida pikendatud garantii lepingu ükskõik millal enne standardse tootjagarantii lõppu.

TÄIELIK KONTROLL KULUDE ÜLE

Nissan 5★ pikendatud garantii tagab Teie meelerahu ka pärast tootjagarantii lõppemist, kaitstes teid ja teie autot ettenägematute mehaaniliste ja elektrisüsteemi riketega seotud kulude eest.

Nissan 5★ pikendatud garantiid pakub Nissan Insurance International. Olenevalt sõiduki vanusest ja läbisõidust kohalduvad tingimused.

PAINDLIKKUS

Nissan 5★ pikendatud garantii on saadaval erinevates aja ja läbisõidu kombinatsioonides. Võite sõlmida pikendatud garantii lepingu ükskõik millal enne standardse tootjagarantii lõppu.
Lisaks sellele saate soovi korral juba olemasolevale pikendatud garantii lepingule ka lihtsalt aega juurde osta. Küsige üksikasju oma Nissani edasimüüjalt.

KVALITEET

Nissan 5★ pikendatud garantiid valides tagate, et parandustöödeks kasutatakse vaid Nissani originaalvaruosi ning Nissani poolt koolitatud tehnikud hoolitsevad Teie auto eest parimal võimalikul viisil.

LISANDVÄÄRTUS

Leping on seotud sõidukiga, seega saab selle edasi anda. Kui otsustate oma auto maha müüa, saab järgmine omanik nautida sama meelerahu.

Lisainfot oma sõiduki garantii tingimuste ja reeglite kohta leiate sõiduki kasutajajuhendist ja garantiivoldikust või võtke ühendust oma Nissani edasimüüjaga.

Lisateavet Nissani 5★ pikendatud garantii ja selle tingimuste kohta saate lähimalt Nissani edasimüüjalt.

HINNAKIRI