Uudised

Tagasi

Uus 2017 Mazda3

Auhinnatud disainikeelt „KODO – Soul of Motion” peegeldava 2017 Mazda3 luukpära uus väliskujundus väljendab võimsust, ilu ja dünaamilist liikumist. Tänu meie tunnustatud SKYACTIV tehnoloogia edasiarendusele on 2017 Mazda3 veelgi tõhusam ning pakub ülimat sõidurõõmu, hoides samas kütusekulu väikesena.

i-ACTIVSENSE täiustatud ohutusfunktsioonid tagavad teie turvalisuse ning autosisene meelelahutus- ja teabesüsteem MZD Connect annab teile juurdepääsu internetiraadiole ja sotsiaalmeediale.

Uue kujundusega soojendusega rool*
Mazda3 inimesekeskne ja ruumikas sõitjateruum on sõitmiseks ideaalne, siia kuulub nüüd uus nahkkatte ning väiksemate nuppude ja turvapadjakattega rool, millest on mugavam kinni hoida. Mazda3 rool võimaldab juhil kontrollida helisüsteemi ja kiirushoidikut ning peagi pärast mootori käivitamist muutub see soojaks, et teie käed ei peaks kargetel talvepäevadel külmetama.

*Saadaval Sport Nav mudelitel koos valikulise nahast sisemusega

G-Vectoring Control
G-Vectoring Control on esimene Mazda SKYACTIV SÕIDUKI DÜNAAMIKA seeria tehnoloogia. See reguleerib nutikalt mootori pöördemomenti roolimise põhjal ja optimeerib iga ratta vertikaalset koormust, et muuta sõiduki käitumine sujuvaks ja tõhusaks. Tulemuseks on oluliselt parem juhitavus, sujuvamad kiirendusjõud ja nauditavam sõiduelamus.

Värviline esiklaasinäidik Active Driving Display
Värviline ADD edastab olulist sõiduteavet, tõmbamata juhi tähelepanu teelt eemale. ADD on nüüd saadaval täisvärvides ja suurema eraldusvõimega, mis parandab loetavust kõigis keskkondades. Kuvatav teave hõlmab sõiduki kiirust, kiirushoidiku andmeid, navigatsioonisuuniseid, vahemaad ja sõiduradade suuniseid.