Privaatsuspoliitika

1. Meist

OÜ Eurostauto on 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis omab ametlikku Nissani esindusõiguse lepingut Nissan Nordic Europe'iga ning ametlikku Mazda hoolduse õiguse lepingut Inchcape Motors Finland'iga.

2. Käesoleva poliitika ulatus

Meie veebilehed (eurostauto.ee ja nissan.eurostauto.ee) on kättesaadavad ülemaailmselt. Eurostauto OÜ esindused asuvad Tallinnas, Kadaka tee 72a ja Pärnus, Roheline 72. Käesolev poliitika kirjeldab, kuidas me kogume ja kasutame oma äritegevuse käigus saadud isikuandmeid.

Kui oleme esindatud kolmanda poole pakutavates teenustes ja ühismeedia kanalites (nagu Facebook), kehtivad nende kohta vastavate teenuste privaatsuspoliitikad.

3. Andmete kogumine

Eurostauto OÜ-s kogutakse klientidelt järgmisi isikuandmeid: ees- ja perekonnanimi, isikukood, telefoninumber, postiaadress, e-posti aadress, isikut tõendava dokumendi koopia, pangakonto väljavõte. Klientide andmeid küsitakse järgmistel juhtudel ja järgmises mahus:

1) rendilepingu sõlmimisel proovisõidule minekuks või asendusauto kasutamiseks: ees- ja perekonnanimi, isikukood, telefoninumber, isikut tõendava dokumendi koopia;

2) sõiduki ostu-müügi tehingu teostamisel: ees- ja perekonnanimi, isikukood, telefoninumber, postiaadress, e-posti aadress, isikut tõendava dokumendi koopia, pangakonto väljavõte;

3) sõiduki hooldus- või remonttöödesse toomisel: ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, postiaadress, e-posti aadress, kliendi sõiduki registreerimisnumber, VIN-kood, sõiduki andmed;

4) Eurostauto kliendikaardi vormistamisel: ees- ja perekonnanimi, isikukood, telefoninumber, postiaadress, e-posti aadress.

5) Eurostauto autoabi lepingu vormistamisel: ees- ja perekonnanimi, kliendi sõiduki registreerimisnumber, VIN-kood, sõiduki andmed.

4. Videosalvestused

Eurostauto OÜ müügisalongides ja teeninduse lettide piirkonnas toimub video salvestamine. Andmeid töötleb Eurostauto OÜ ja salvestistele on ligipääs üksnes nendel isikutel, kelle tööülesannete täitmiseks see on vajalik.

Salvestisi säilitatakse reeglina 60 päeva. Isik võib nõuda oma andmete töötlemise lõpetamist, esitades selleks Eurostauto OÜ’le kirjalikult taasesitatavas vormis avalduse.

5. Andmete töötlemine Eurostauto OÜ kliendikaardilepingute sõlmimisel

Eurostauto OÜ hoiab saladuses kliendi andmeid, mis on talle teatavaks saanud Eurostauto OÜ kliendikaardi taotlemise ja kasutamise käigus ning avaldab neid kolmandatele osapooltele üksnes kliendi nõusolekul, v.a. kui andmete avaldamise kohustus või õigus tuleneb õigusaktidest. Kaardi kasutaja nõustub sellega, et Eurostauto OÜ’l on õigus lepingu täitmiseks ja kliendile sobivate teenuste osutamiseks töödelda tema andmeid, sh isikukoodi ning on õigus seejuures edastada kliendi andmeid isikutele, kes on seotud Eurostauto OÜ poolt kliendile teenuse osutamisega (nt side-, trüki- ja postiteenuse osutajad).

6. Andmekaitse veebilehel

Eurostauto OÜ tänab Teid, et külastate meie veebilehte ja tunnete huvi meie toodete ning teenuste vastu. Soovime, et tunneksite end meie veebilehte külastades turvaliselt ja kinnitame, et Teie isikuandmed on kindlalt kaitstud. Kõiki isikuandmeid, mis meile esitatakse, kasutatakse vaid selleks, et saaksime Teid paremini teenindada ning just Teie jaoks olulisi pakkumisi teha. 

Käesolevat teavet kasutame järgmiselt:

  • Infot kogutakse ja säilitatakse selleks, et aidata meil täita Teie infoalaseid soove, teha Teie poolt soovitud broneeringuid ning varustada Teid vajaliku infoga.
  • Eurostauto OÜ veebilehtede külastajate poolt meile saadetavat teavet (näiteks nimi, e-posti aadress, telefoninumber) kasutatakse kasutajaga ühenduse võtmiseks. Andmed selle kohta, kuidas kasutaja meie veebilehti kasutab, kasutatakse statistilistel eesmärkidel meie veebilehtede parandamiseks ja kliendile kohandatud sisu kuvamiseks.
  • Meie veebilehe külastusi jälgitakse selleks, et hinnata, millised veebilehe osad on klientidele vajalikumad ja selleks, et edastada teavet, mis vastab paremini meie klientide vajadustele.
  • Me ei müü meile esitatavat teavet.
  • Pange tähele, et meie kodulehel võivad olla viited teistele veebilehtedele, mis ei kuulu Eurostauto OÜ’le. Eurostauto OÜ ei vastuta selliste veebilehtede privaatsuspõhimõtete eest.

​7. Teie õigused

Teil on õigus igal ajahetkel oma isikuandmete kasutamiseks antud nõusolek tagasi võtta andes vastavast soovist kirjalikult teada.

Teile antakse nõudmisel Teie andmed üle väljavõttena meie andmebaasist kas digitaalsel kujul (ekraanitõmmis) või paberkandjal väljatrükina. Enne seesuguse teabe andmist peame veenduma Teie isikusamasuses. Oma andmete üleandmise taotlemiseks tuleb Teil esitada kirjalik avaldus taasesitatavas vormis.

Teie isikuandmed kustutatakse meie andmebaasist Eesti Vabariigi seadusandlusega kooskõlas olevas mahus teiepoolse vastava soovi avaldamisel kirjalikult taasesitatavas vormis või peale Eesti Vabariigi seadusandlusega reguleeritud andmete säilitamise nõude aegumist. Andmete kustutamise tõendamiseks esitatakse Teile nõudmisel väljavõte meie andmebaasi logist (ekraanitõmmis).

Kui veebi sirvides eelistate, et Teie isikuandmeid meie veebisaidile tulles ei töödeldaks, soovitame Teil aktiveerida oma veebilehitseja privaatse sirvimise (private browsing) funktsiooni.

Küpsised

8. Volitatud andmete töötlejad:

BMW AG; BMW Northern Europe; Inchcape Motors Finland; Nissan Nordic Europe OY Eesti Filiaal; UAB Autobrava; Swedbank Liising AS; SEB Liising AS; Luminor Liising AS; Luminor Bank AS; Citadele Leasing & Factoring OÜ; Coop Liising AS; SIA UniCredit Leasing Eesti filiaal; Danske Bank AS Eesti filiaal; LHV Pank AS; AB Lietuvos Draudimas Eesti filiaal; ADB Gjensidige Eesti filiaal; Compensa Vienna Insurance Group ADB Eesti filiaal; ERGO Insurance SE; IF B&C Insurance AS; Salva Kindlustuse AS; Seesam Insurance AS; Swedbank B&C Insurance AS; AAS BTA Baltic Insurance Company; Inges kindlustus AS; Eesti Liikluskindlustuse Fond MTÜ; Marsh Kindlustusmaakler AS; ZETABIT OÜ; United Motors AS; Garring AS; Autospirit AS.