BMW autoabi

TEEME KÕIK, ET PÜSIKSID LIIKUVANA - BMW ROADSIDE ASSISTANCE EHK BMW AUTOABI TEENINDUSVÕRK AITAB SIND KOGU EUROOPAS

BMW LOOB STANDARDID – NII TEENINDUSES KUI AUTOEHITUSES.

 • Ulatuslik valik terves Euroopas toimiva BMW Roadside Assistance autoabiteenuseid on loodud spetsiaalselt sinu ja sinu BMW jaoks, et tagada kõrgetele standarditele vastav autoabi nii õnnetusjuhtumi kui ka rikke korral.
 • Alates 1. novembrist 2020 kuulub kõikide BMW sõidukite ning BMW Motorrad mootorrataste juurde 3-aastane BMW Roadside Assistance tugiteenus.
 • 3-aastase kehtivusperioodi järel saab klient pikendada oma Roadside Assistance ehk BMW Autoabi toe kehtivust, kui laseb hooldada oma sõidukit vastavalt korralisele hooldusplaanile vaid volitatud BMW/MINI teenindustes. BMW autoabi pikendamine toimub automaatselt, kui teostad mistahes vastu CBS kava poolt ette nähtud soovitatud hoolduse kuni järgmise hooldusintervallini.
 • Lihtsalt helista 699 8001 BMW Autoabi numbrile ööpäevaringselt, 365 päeva aastas. Rikke korral vali alati BMW Autoabi.

TEEME KÕIK, ET PÜSIKSID LIIKUVANA - BMW ROADSIDE ASSISTANCE EHK BMW AUTOABI TEENINDUSVÕRK AITAB SIND KOGU EUROOPAS.

Rikke korral on sinu käsutuses BMW Autoabi teenuste pakett. BMW Autoabi toimib tänu hoolikalt valitud partneritele, kelle eesmärgiks on sinu BMW uuesti korda saada. Selleks, et tagada sinu mobiilsus, pakume allpool toodud teenuseid koos või eraldi kokku maksimaalselt 650 euro ulatuses ühe rikke kohta.1

ABI KOHAPEAL.

Meie spetsialistid nõustavad sind telefoni teel ja kui sa siiski vajad abi kohapeal, organiseerime koheselt abi teel meie poolt valitud partnerite kaudu ning katame ka kulud (max 100 euro väärtuses).2

REHVIABI.

Juhul, kui rehv peaks purunema või tühjaks minema, tagame ka kohapealse abi. 

VÄIKESED ÄPARDUSED - BMW AUTOABI AITAB SIND ÖÖPÄEVARINGSELT JA 365 PÄEVA AASTAS ENAMIKES OLUKORDADES NII EESTIS KUI MUJAL EUROOPAS. VÕTA ÜHENDUST BMW AUTOABIGA:

 • Kui tegemist on tehnilise rikke, liiklusõnnetuse, sissemurdmise vms;
 • Kogemata vale kütuse tankimisega  või on kütus otsa saanud;
 • Kui sinu BMW on kinni jäänud;
 • Kui sinu BMW on saanud kahjustada (ärandamine, vandalism, tulekahju vms);
 • Kui oled ootamatult haigestunud ja auto juhtimist pole võimalik endal jätkata;
 • Kui oled auto võtme kaotanud, jätnud selle lukustatud autosse või on võti varastatud.

Enamikes olukordades peaksid saama lahenduse kohapeal. Alati helistada esmalt BMW autoabi telefonil 699 8001.

TRANSPORT LÄHIMA BMW TEENINDUSENI.

Kui viga pole võimalik kohapeal parandada, kanname sõiduki transportimise kulud lähimasse ametlikku BMW teenindusse.

ALTERNATIIVSETE LIIKLUSVAHENDITE KULUDE HÜVITAMINE.

Kui sa ei saa oma autoga sõitu jätkata ning pead kasutama teisi sõiduvahendeid, siis Roadside Assistance programmiga on kaetud takso sõit, maksimaalselt 80 euro väärtuses. Kui olukord nõuab, katame kulud sinu edasise teekonna või kojunaasmise eest rongi, laeva või lennukiga – maksimaalselt 650 euro ulatuses.

MAJUTUS HOTELLIS.

Kui pead rikke tõttu ööbima jääma, tasume kõigi autos viibijate hotellikulude eest kuni remondi lõpuni või maksimaalselt 4 ööks (maksimaalselt 4 tärni hotellis) tingimusel, et rike juhtus rohkem kui 50 km kaugusel sinu elukohast.

RENDIAUTO EDASISE TEEKONNA JAOKS.

Juhul, kui auto pukseeritakse ja kliendil on tarvis asendussõidukit, siis on Roadside Assistance pakkujal võimalik asendusauto leida autorendi kaudu või on võimalus kasutada edasimüüjale kuuluvaid asendussõidukeid. Roadside Assistance programmi alusel on asendusauto kasutamine kaetud siseriiklikult maksimaalselt 3 tööpäeva + nädalavahetus, rahvusvaheliste juhtumite korral maksimum 5 tööpäeva + nädalavahetus. Nädalavahetuste alla kuuluvad ka riiklikud pühad (jõulud, lihavõtted jne).

TOOME SINU BMW ÄRA.

Juhul, kui kulud sinu BMW tagasitoomise eest peaksid ületama ülaltoodud maksimaalset summat ühe rikke kohta, siis katame need kuni ülalpool mainitud maksimaalse 650 euro suuruse summani. Juhul kui rike juhtus välismaal, organiseerime auto tagasiveo 10 tööpäeva jooksul (treileriga).

Tingimused: parandustööde kestvus alates teenindusse saabumisest on rohkem kui 3 tööpäeva. Lisaks peab olema rikke toimumiskoha ja sinu elukoha vahemaa vähemalt 100 km.

1Kombineeritud teenuste kulusid, mis sisalduvad „sujuva mobiilsuse“ pakkumises, hüvitatakse maksimaalselt 650 euro ulatuses ühe rikke kohta.

2Palun pange tähele, et juriidilistel põhjustel on teeäärse abi teenused piiratud ainult liikumisvõime taastamisega. Hooldustöid, kulumisest põhjustatud probleemide parandust, ülevaatust ja varuosade müüki teostab ainult BMW ametlik teenindus.

3Uute rehvide hind ei sisaldu teenuses.

BMW AUTOABI PROGRAMMI OLULISED PUNKTID:

KULUDE HÜVITAMINE.

Reeglina hüvitatakse ainult need kulud, mis jäävad Mobile Service'i tingimuste piiresse ja mille kohta on BMW Roadside Assistance andnud eelneva nõusoleku. Tavapäraselt hüvitame kõik BMW Autoabiga seotud kulud otse. Kui siiski erandkorras juhtub, et Sul tuli endal midagi tasuda, siis hüvitame selle Sulle viivituseta. Selleks, et saaksime seda teha, on meil vaja kõikide teenuste tellimuslehti (näiteks puksiirifirmast) koos remondiarve koopiaga ja täidetud vormiga õnnetuse kohta. Vajadusel täpsustage detailid meie spetsialistiga.

HÜVITAMISELE EI KUULU:

 • Kulutused, mida oleks tulnud teha ka tavaolukorras, näiteks tolli- ja kütusekulud.
 • Lisakulutused hotellis, näiteks toit/minibaar.
 • Ükskõik millised kaotused või kulutused, mis on otseselt või kaudselt seotud rikke ilmnemisega, näiteks sissetuleku kadu, loobumistasud, üritustele mittejõudmine (piletite aegumine).
 • Remondikulud ning kulud varuosade ja muude kaupade tarbeks.

RIKKE ILMNEMISEL ON ROADSIDE ASSISTANCE EHK BMW AUTOABI TEENUSED OLEMAS JÄRGNEVATES EUROOPA RIIKIDES:

Albaania, Andorra, Austria, Belgia, Bosnia-Hertsegoviina, Bulgaaria, Horvaatia, Küpros, Tšehhi Vabariik, Taani, Eesti, Soome, Prantsusmaa, Saksamaa, Suurbritannia, Kreeka, Ungari, Iirimaa, Itaalia, Läti, Liechtenstein, Leedu, Luksemburg, Makedoonia, Malta, Monaco, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Serbia ja Montenegro, Slovakkia, Sloveenia, Hispaania (ka Kanaari saared), Rootsi, Šveits ja Türgi.

TASUB TEADA:

Rikke definitsioon - Rike on sõiduki talitlushäire, mis takistab teekonna jätkamist.

ROADSIDE ASSISTANCE EHK BMW AUTOABI TEENUSEID EI KOHALDATA JÄRGNEVATES OLUKORDADES:

 • Tavateenindus, tehnilised aktsioonid või toodete tagasikutsumine;
 • Avarii korral kui on avanenud õhkpadjad, varguse, vandalismi või neist tekkinud kahjustuste korral;
 • Kahjustuste korral, mis on tekkinud tahtlikult või hooletusest v.a. kütuse tankimine;
 • Kahjustuste korral, mis on tekkinud olukordades, kus eesmärgiks on olnud saavutada võimalikult suur kiirus. Näiteks: osalemine võistlustel;
 • Kahjustuste korral, mis on põhjustatud tootja poolt mittelubatud osade lisamisel autole või kui autot on modifitseeritud tootja poolt mittelubatud viisil;
 • Kahjustuste korral, mis on tingitud alkohoolsete jookide või narkootikumide tarbimisest;
 • Kahjustuste korral, mis on tingitud liikluseeskirja või muu seaduse rikkumisest.

ÕIGUS TAOTLEDA ROADSIDE ASSISTANCE EHK BMW AUTOABI TEENUST.

BMW Autoabi teenuseid saab kasutada vaid helistades kõigepealt BMW Autoabi teenindusnumbrile ja kui rikke põhjustajaks pole sõitja või välised tegurid.

Juriidiline märkus - Soovitame usaldada kogu hooldustöö sinu BMW ametlikule teenindusele. BMW Autoabi ehk Roadside Assistance teenust ei pruugita pakkuda juhul, kui ülevaatus- ja hooldustööde intervallist ei ole kinni peetud vastavalt BMW hooldus- ja kvaliteedistandarditele ja/või kui autoriseerimata teeninduste poolt on läbi viidud ebapiisavaid ülevaatus- ja hooldustöid või muid remonttöid.

OLULINE KASUTATUD BMW OMANIKELE.

BMW Autoabi ehk Roadside Assistance teenused kehtivad maksimaalselt 10 aastat alates esmasest registreerimisest ka peale omaniku vahetust.

BMW AUTOABI EHK ROADSIDE ASSISTANCE TEENUSTE PIKENDAMINE SÕIDUKITELE VANUSES 3 - 10 AASTAT.

Kindlustamaks, et sinu ja sinu BMW saaksid rikke korral optimaalset tuge, soovitame sul külastada hooldus- ja remonttöödeks ametlikku BMW teenindust, mis kindlustab sulle automaatselt aastase BMW Autoabi ehk Roadside Assistance teenuste pikenduse maksimaalselt sõiduki vanuseni 10 aastat. Kehtib alates 1. november 2020.

KUIDAS SÕIDUKI RIKKE KORRAL TOIMIDA?

 • 1. Kui sinu autol leiab teel olles aset rike, mis takistab edasisõitu, võta esmalt ühendust BMW Autoabi teenusega: Kohalik teenindus: 699 8001. Väljaspoolt Eestit helistades lisage ette suunakood: +372 699 8001
 • 2. Ühendust võib BMW Autoabiga võtta ka auto iDrive’i või My BMW rakenduse kaudu.
 • 3. Helistades hoia palun võimalusel käepärast oma auto registreerimistunnistus.
 • 4. Anna teada oma täpne asukoht ja kui võimalik, siis rikke põhjus või sümptomid ning telefoninumber, millele helistades on võimalik sinuga ühendust saada.
 • 5. Lähtuvalt juhtumist hoolitseb sinu eest BMW Autoabi.

KÜSIMUSTE VÕI PROBLEEMIDE KORRAL võta MEIEGA ÜHENDUST:

Eurostauto Tallinna esindus - tel: +372 671 0901e-post: info@eurostauto.ee

Eurostauto Pärnu esindus - tel: +372 447 6111e-post: info.parnu@eurostauto.ee