BMW originaalvaruosad

Kes suudaks oma BMW autovaruosade täpsust ja kvaliteeti paremini pakkuda kui BMW? Meil on põhjalikud teadmised sinu sõidukist ja sellest, mida on vaja kvaliteetse sõidumasina loomiseks ja hooldamiseks. Iga 20 000 detaili puhul, mis sinu BMW tavaliselt moodustavad, on uskumatult palju mõtteid ja asjatundlikkust, seega on mõttekas need asendada uute originaalvaruosadega.

Nüüdisaegsetele standarditele vastavates Eurostauto BMW teeninduskeskustes osutavad kvalifitseeritud, spetsiaalse BMW koolituse läbinud mehaanikud igas vanuses BMW sõidukitele parimat võimalikku teenindust. Kõik teeninduse käigus välja vahetatud osad asendatakse BMW originaalvaruosadega, millega saad kaasa kompromissitu kvaliteedi, Sinu BMW parima jõudluse ja kahe aastase garantii. Mõlemas esinduses teostatud hooldustööd kanname ametlikku BMW hoolduste elektroonilisse andmebaasi.

 

Eurostauto avas esimesena Eestis ametliku BMW originaalvaruosade e-tellimiskeskuse

2021. aasta oktoobris avas Eurostauto OÜ autoriseeritud BMW hoolduskeskusena Eestis esimese ametliku BMW originaalvaruosade e-tellimiskeskuse. Tellimiskeskus on esialgu suunatud vaid lepingulistele äriklientidele. Vajalike BMW originaalvaruosade olemasolu saavad sellegipoolest avaliku otsingu kaudu kontrollida kõik soovijad.

OTSI ORIGINAALVARUOSI EUROSTAUTO BMW VARUOSADE TELLIMISKESKUSEST

Kui soovid saada Eurostauto BMW varuosade tellimiskeskuse lepinguliseks kliendiks, võta palun meiega ühendust e-posti aadressil varuosad@eurostauto.ee.

 

Miks on mõistlik soetada oma BMW hooldus- ja remonditöid teostavale ettevõttele BMW originaalvaruosad just Eurostautost?

  • Eurostauto autoriseeritud Tallinna ja Pärnu BMW teenindusel on olemas kõik võimalused BMW originaalvaruosade tarnimiseks;

  • Pakume kiiret ja kvaliteetset klienditeenindust, mis on üks oluline osa kõikide autoremonditöökodade igapäevatööst;

  • Kindel tarne – Rootsi laost 3 tööpäeva ja Saksamaa laost 10 tööpäeva;

  • Soodsamad hinnad.

 

Varuosamüük Tallinnas                                             

Eurostauto Tallinna esindus

Kadaka tee 72a

tel: +372 6 710 917

e-post: varuosad@eurostauto.ee 

Varuosamüük Pärnus

Eurostauto Pärnu esindus

 Roheline 72, Pärnu

 tel: +372 4 476 111

 e-post: info.parnu@eurostauto.ee