Uudised

Tagasi

Nissani elektriautod toetavad Tallinnas toimuvat UEFA Super Cupi

  • Nissan toetab UEFA Super Cupi, mis peetakse Eesti pealinnas. 
  • Nissani sõidukid tegelevad organisatsiooni logistikaga.
  • Ürituse jaoks anti UEFA käsutusse 20 täiselektrilist heitevaba Nissan LEAFi ja 37 muud mudelit.

15. august 2018. Eesti pealinnas Tallinnas peetakse UEFA Super Cup. See on iga-aastane jalgpallimatš, mida korraldab UEFA ja millel osalevad kahe suurima Euroopa klubijalgpalli võistluse, UEFA Champions League ja UEFA Europa League valitsevad meistrid. UEFA klubijalgpalli võistluse hooaja traditsiooniline avamäng toob kokku UEFA Champions League võitja Real Madrid CF ja UEFA Europa League võitja Club Atlético de Madrid. See on esimene kord 43 mängu jooksul, kui mõlemad pooled tulevad samast linnast.

Matš toimub Lilleküla staadionil Tallinnas teisipäeval, 15. augustil algusega kell 22.00 kohaliku aja järgi. Sellest ajast alates, kui UEFA Super Cup’i toimumispaik liikus edasi selle pikaaegsest kodust Monacos, on see toimunud Prahas (2013), Cardiffis (2014), Tbilisis (2015), Trondheimis (2016) ja Skopjes (2017) ning nüüd anti see au Eesti pealinnale.

UEFA toetamiseks annab Nissan ürituse ajaks UEFA käsutusse täiselektriliste heitevabade sõidukite pargi. Nissan toetab üritust Euroopas enim müüdud elektriautodega. 20 Nissan LEAFid tagavad, et inimeste ja varustuse transportimine lähevad sujuvalt ning organisatsiooni pingutused ei jää märkamata. 

Nissan LEAFe toetavad Nissani tarbesõidukid: NV400 kannavad organiseerijate koormaid nende logistilistel ettevõtmistel. NV300 väikebussid täidavad külaliste transpordivajadusi.

„Meil on väga hea meel, et saame UEFAt toetada ja partneritena võtta kasutusele uusi viise, kuidas rikastada UEFA Super Cupi kogemust,” ütles Nissan Nordic Europe'i Baltikumi maajuht Margus Mikk. „Me oleme uhked, et saame toetada Euroopa kõige prestiižsema jalgpallivõistluse korraldajat, kuna UEFA Super Cupi peetakse meie piirkonnas ja kodulinnas. Meie eesmärk on näidata fännidele kogu maailmas nii jalgpalli kui ka meie autode põnevust. Mõlemate loojad on suurepärased inimesed, kes teevad oma tööd kirglikult.” 

„Nissan on kindel, et meie uuenduslikud ja põnevad 20 täiselektrilist Nissan LEAFi pakuvad väärtuslikku tuge UEFA Super Cupi korraldajatele,” ütles Margus Mikk.

Nissan annab oma suurepärasest valikust kasutusse kokku 57 sõidukit, mille hulka kuuluvad täiselektrilised Nissan LEAFid, 17 X-Traili, reisijate veoks mõeldud 18 NV-300 Combit ja 2 NV400 Cargo Vani.

Uus Nissan LEAF on selle aasta esimeses pooles Euroopas enim müüdud elektriauto ning heitevaba auto jätkab kogu piirkonnas klientide südamete võitmist.
Jaanuarist juunini registreeriti Euroopas üle 18 000 uue Nissan LEAFi. Euroopa kliendid on alates uue LEAFi müügile jõudmisest 2017. aasta oktoobris esitanud üle 37 000 LEAFi tellimuse.