Uudised

Tagasi

Nissani 5-aastastele ja vanematele sõidukitele mõeldud järelturunduse programmide edasine laiendamine


5.9.2018
 – Nissan laiendas 5-aastastele ja vanematele sõidukitele mõeldud järelturunduse programme sadade uute varuosade pakkumisega, et muuta teenus klientide jaoks veelgi paremaks.

Nissani selliste sõidukite omanikud, kelle sõiduki garantiiperiood on lõppenud, saavad nüüd hoolduse jaoks kasutada enneolematult laia tavaliste ja taastatud varuosade valikut.

Need kaks programmi, Nissani taastatud ja soodusvaruosad, annavad 5-aastaste ja vanemate sõidukite omanikele juurdepääsu kvaliteetsetele komponentidele, vähendades samal ajal teenindus- ja hoolduskulusid.

Klientidele pakutakse nüüd Nissani järelturunduse võrgustikus veelgi paremal tasemel hooldust ja valikuvõimalusi. See aitab vähendada sõiduki ülalpidamiskulusid, mis võimaldab rohkematel klientidel jääda võrgustikku.

Nissani taastatud varuosade kataloog on suurenenud 380 varuosalt 2017. aasta augustis üle 1000 varuosani praegu. See katab paljusid 5-aastaseid ja vanemaid sõiduautosid, mille hulka kuuluvad crossover’id Juke, Qashqai ja X-Trail, Micra eelmised põlvkonnad ja valitud väikesed tarbesõidukid.

Nissani taastatud varuosade programm pakub kvaliteetseid taastatud varuosi originaalvaruosadega võrreldes keskmiselt 30% soodsamalt. Need Nissani rangetele kvaliteedistandarditele vastavad komponendid on Nissani originaalvaruosad, mis on täieliku töökindluse tagamiseks lahti võetud, üle vaadatud ja uuesti kokku pandud.

Sellise taaskasutuse vormi käigus, mis vähendab Nissani tootmistegevuse CO2-heitkoguste mõju, kasutatakse olemasolevaid komponente, säilitades sõiduki sõiduomadused ja töökindluse.

Kõigile Nissani taastatud varuosadele kehtib sama garantii mis Nissani uutele originaalvaruosadele (ilma läbisõidupiiranguta). Kuid uue varuosa tootmisega võrreldes kasutatakse taastatud varuosade tootmiseks vähem energiat ja ligikaudu 75% vähem tooret.

Peale selle on Nissani soodusvaruosade klientidele saadaval seni suurim varuosade kataloog. Varuosade arv on kahekordistunud: 2017. aasta jaanuaris oli saadaval alla 150 varuosa ja praegu on saadaval üle 350 varuosa. Eesmärk on 2019. aasta aprilliks jõuda 500 varuosani.

Programm keskendub Nissani põhimudelitele Juke, Qashqai, X-Trail, Micra ja LEAF ning see hõlmab paljusid korrapärase hoolduse komponente, nagu filtreid, klaasipuhasteid, piduriklotse ja sidureid. Nissani soodusvaruosad on keskmiselt 20% soodsamad kui originaalvaruosad.

Peale selle kaasneb Nissani soodusvaruosadega Nissani kliendilubadus. See sisaldab sõiduki korrasoleku tasuta kontrolli, tasuta asendusautot, Nissan Assistance’i pikenevat autoabi ning sama garantiid, mis kehtib Nissani uutele originaalvaruosadele. Kõiki varuosi paigaldavad meie kvalifitseeritud tehnikud, et tagada kõrgeimal tasemel ohutus ja kvaliteet.

Nissan Europe’i järelturunduse osakonna asepresident Jean-Christophe Mercier ütles: „Enamik juhte soovivad jääda tootja sertifitseeritud edasimüüjate võrgustikku ja need programmid on selleks mõjuv põhjus.”

Ta lisas: „Nende kahe ülimalt konkurentsivõimelise programmi laiendamisega täidame oma lubadused, mis on seotud erakordsete teenusestandardite ja järelturunduse võimaluste pakkumisega kõigile Nissani juhtidele.”