Uudised

Tagasi

Nissani autoelamud on parim lahendus seiklejatele

  • Autoelamud on saadaval Nissani kaubikute NV200, NV300 ja e-NV200 põhjal.
  • Sõidukid on ruumikad ja mugavad ning varustatud kõigi moodsate lahendustega, samuti on saadaval kohandamise võimalused isikupära lisamiseks.
  • Töötatud välja koos ettevõttega BRAM Technologies.
  • Mugav reisimislahendus pere või sõpradega aja veetmiseks.

19.09.2018. — Nissani tarbesõidukite valik sobib ideaalselt seiklusrikasteks puhkusteks tänu autoelamutele, mis on saadaval kaubikute NV200, e-NV200 ja NV300 põhjal.

Mitmekülgsete ja praktiliste autoelamute kolmik sobib suurepäraselt ringi rändamiseks, et pere või sõbrad saaksid nautida päikese loojumist merre või uinuda tähti vaadates.

Iga sõiduk pakub kuni neljale inimesele elamiseks ja reisimiseks ruumikust, et nad saaksid oma nomaadlikku elustiili harrastada. Autoelamutes on olemas kõik tänapäevased mugavused, nagu pliidiplaat, külmkapp, voolava veega kraanikauss ja külluslikult panipaiku.

Öösel saab iga sõiduki muuta mugavaks magamisruumiks, kus on mugav vahtmadrats kahele, aknavarjud ning kütte- ja jahutussüsteem. Kolmest sõidukist suurimas – NV300-s – saab üles tõstetud katusega luua teise kaheinimesevoodi.

Kohanduste kataloog võimaldab kasutajatel konfigureerida oma Nissani autoelamu täpselt enda vajaduste järgi, lisades näiteks seadmete laadimiseks päikesepaneelid või päikesevarju. Nüüd jääb vaid valida sihtkoht ja asuda teele.

NV300 on saadaval kahes pikkuses: 4399 mm ja 5399 mm. NV200 ja e-NV200 on saadaval vaid ühes pikkuses: 4400 mm. Iga mudeli juures saab valida ühe kahest erinevast varustustasemest: Pacific või Weekender.

NV200 ja NV300 liikumapanev jõud on Nissani tõestatud diiselmootorid, vastavalt 1,5- ja 1,6-liitrine. Reisijate jaoks, kes soovivad olla tõeliselt keskkonnasäästlikud, on ideaalne reisikaaslane täiselektriline autoelamu e-NV200. Selle toiteallikas on tipptasemel 40 kWh aku, sõiduki ametlik sõiduulatus on laadimiste vahel kombineeritud tsüklis 280 km (NEDC) ja 200 km (WLTP).

Nissan Europe'i tarbesõidukite müügi ja äritegevuse osakonna juht Emilio Portillo ütles: „Nissani uus autoelamute valik võimaldab kõige seiklushimulisematel reisijatel elada vaatega toas maailma kõige imelisemates kohtades, mille saab igaüks ise valida.”

Nissan demonstreeris autoelamuid esimest korda 2018. aasta mais Madridi autonäitusel. Need loodi koostöös Hispaania autoelamute loojaga BRAM Technologies. Teised ettevõtted pakuvad teistel Euroopa turgudel sarnaseid lahendusi.

Nissani enesekindlust ettevõtte kogu tarbesõidukite seeria kvaliteedi suhtes toetab turu juhtiv viieaastane / 160 000 km garantii. BRAM Technologies pakub kõigile autoelamu detailidele kaheaastast garantiid.