Uudised

Tagasi

Vastupidav ja stiilne: Nissan Navara N-Guardi eriversioon on nüüd müügil

  • Energilised välimuse ja salongi disainiuuendused rõhutavad Navara jõulist välimust.
  • N-Guard suurendab pikapite veetlust sõidukina, mis sobib ideaalselt nii vaba aja veetmiseks kui ka töö tegemiseks.
  • Täiustuste hulka kuuluvad iluvõre, tulede, peeglite, uksekäepidemete, katusereelingute ja velgede uus must viimistlus.
  • Põhivarustus on rikkalik ning sisaldab parkimisandureid ja katuseluuki.

28.9.2018. — Nissan Navara N-Guard on kaubamärgi auhinnatud pikapi vastupidav ja stiilne eriversioon ning see on nüüd müügil. Hinnad algavad 38 808 eurost.

Navara on mitmekülgne ja „kõikjale sõitev” pikap, mis sobib suurepäraselt raskeks töönädalaks, millele järgneb seikluslik nädalavahetus looduses. Eriversioon N-Guard muudab pikapi veelgi veetlevamaks tänu moodsatele disainiuuendustele.

Lipulaevast varustustaseme Tekna põhjal on eesmine iluvõre, udutulede ümbrised, peeglikatted, uksekäepidemed ja tagumine põrkeraud saanud musta viimistluse. Nendele lisanduvad kokkusobivad astmelauad ja katusereelingud ning ainulaadsed 18-tollised musta värvi valuveljed. Esitulede sisemus on tume ja põhivarustusse kuulub toonklaasiga elektriline katuseluuk.

Kliendid saavad Navara N-Guardi tellida kolmes kerevärvis: Dark Grey, Metallic Black ja Pearl White. Välimusele annavad viimase lihvi uste alumisel küljel asuvad ainulaadsed kleebised, mis kanduvad edasi veokastile tagaratta taha.

Sisemuses on uue kujundusega nahkistmed samuti viimistletud ja luksuslikud. Istmepadja ja seljatoe kaunistused on saanud uue nutika tumehalli ja kollase disainilahenduse, mida täiendab kollane topeltõmblus. Seda lahendust on kasutud ka ustel ja sõidukile omastel uutel põrandamattidel, mille geomeetriline disain sobib kokku väliste kleebistega.

N-Guardi uued funktsioonid täiendavad Navara praegust täiustatud tehnoloogiliste lahenduste valikut. Põhivarustusse kuulub nõlvaltstardi abi, mägipidur, intelligentne hädapidurdusabi ja intelligentne täisvaatemonitor. Nagu iga Nissani tarbesõidukiga kaasneb ka Navara N-Guardiga turu parim viieaastane / 160 000 km garantii.

Nissan Navara N-Guard on saanud oma nime ning jõulise ja stiilse olemuse ideeautolt Nissan EnGuard, mis avalikustati 2016. aasta Hannoveri autonäitusel. Navara N-Guard astub avalikkuse ette 2018. aasta Hannoveri autonäitusel.

Endine rahvusvahelise pikapite auhinna võitja Navara on Nissani kõige populaarsem pikap maailmas. Seda toodetakse Hispaanias, Hiinas, Mehhikos, Tais ja alates 2018. aasta juulist ka Argentinas.