Uudised

Tagasi

Mazda esitleb uut luksuslikku sedaani Mazda6

Uus Mazda6 on varustatud i-ACTIVSENSE ohutustehnoloogia, MZD Connect meelelahutussüsteemi ja SKYACTIV seeria mootoriga, mis viivad mudeli uuele tasemele nii sisus kui ka välimuses

Auto välidisaini küpsust ja elegantsust täiustab inimkeskne ning ergonoomiline salong, mis on rafineeritum, vaiksem ja mugavam kui kunagi varem. Samuti pakub uus Mazda6 sõitjatele kõige kaasaegsemaid multimeedia ühendusvõimalusi meelelahutussüsteemi MZD Connect abil – suurelt 8-tolliselt puutetundlikult värviekraanilt saab hõlpsasti valida oma lemmikmuusikat, kuulata veebiraadioid, surfata sotsiaalmeedias ja vahetada sõnumeid. Lisaks saab süsteemi juhtida roolil olevate nuppudega või intuitiivse rakendusega Multimedia Commander, mis asub keskkonsoolis.

Uue Mazda6 välisilmele lisab isikupära uusim värvitoon Soul Red Crystal, mis paneb särama autokere iga joone ja kaare.

Suurepärase juhitavusega Mazda6 on usaldusväärne nii linnaliikluses, töösõitudel kui ka pikkadel reisidel. Uue põlvkonna tehnoloogiaga varustatud ja kõrgelt tunnustatud KODO: Soul of Motion Design’i toel disainitud uus Mazda6 annab kesksuure sedaani mõistele uue sisu, pakkudes tipptasemel mugavust nii juhile kui ka kaassõitjatele.

Auto dünaamiline disain ja madal kereprofiil kindlustavad muljetavaldava toimivuse maanteel. Kompromissitu turvatunde tagab ohutussüsteem i-ACTIVSENSE,hõlmatesnäiteks esiklaasinäidikut, mis kuvab olulise juhtimist puudutava teabe otse esiklaasile. Samuti on mudelite Luxury ja Signature põhivarustuses 360° täisvaatekaamera, mis pakub nelja kaamera ja kaheksa anduri toel abi auto parkimisel ja manööverdamisel.

Kaasaegseim tehnoloogia SKYACTIV garanteerib järeleandmisi tegemata eriti hea võimekuse ja kütusetõhususe ning garanteerib absoluutse kontrolli auto üle, tagades kiire ja täpse reaktsiooni kohe, kui gaasipedaali vajutatakse.


Uue Mazda6 standardvarustusse kuuluvad:

  • Esiklaasinäidik koos liiklusmärkide tuvastussüsteemiga
  • Mazda isekohanduv kiirushoidik (MRCC, automaatkäigukastil koos peatumise ja sõidujätkamise funktsiooniga)
  • Pimenurga jälgimissüsteem (BSM) koos tagant ristuva liikluse hoiatussüsteemiga (RCTA)
  • Täiendatud nutikas linnasõidu pidurdusabi (SCBS)
  • Sõiduraja hoidmissüsteem (LKA)
  • 8-tolline puuteekraan, info- ja meelelahutuse multimeediasüsteem MZD-Connect ja MultimediaCommander
  • Integreeritud navigatsiooniseade, koos tasuta Euroopa kaartide uuendustega kolmeks aastaks
  • Integreeritud Bluetooth®, koos internetirakendustega
  • Roolisoojendus ja esiklaasipuhastite jääsulatus
  • Eesmised ja tagumised parkimisandurid