Uudised

Tagasi

Nissan Qashqai crossover’is on nüüd saadaval uus teabe- ja meelelahutussüsteem NissanConnect

  • Euroopas enim müüdud crossover Nissan Qashqai on nüüd saadaval uue teabe- ja meelelahutussüsteemiga NissanConnect.
  • Uus süsteem pakub sujuvat ja intuitiivset integreerimise võimalust juhi ja sõiduki vahel.
  • Süsteem rikastab juhi kogemust tänu hääletuvastusele, kohandatavale avakuvale, ühel real otsingule ja lahendusele Find My Car.
  • Apple CarPlay kuulub alates varustustasemest Acenta põhivarustusse.
  • Nutitelefoni või Wi-Fi-ühenduse kaudu on saadaval õhu kaudu edastatavad (OTA) kaardi- ja tarkvarauuendused.

11.10.2018Crossover’is Qashqai on nüüd saadaval Nissani uus teabe- ja meelelahutussüsteem, mille funktsionaalsust on märkimisväärselt täiustatud.

NissanConnect on uhiuus täiustatud teabe- ja meelelahutussüsteem, mis tugevdab veelgi sidemeid juhi ja sõiduki vahel. Klientide jaoks on eelised sujuv ja intuitiivne nutitelefoni integreerimine sõidukiga ning võimalus laadida kaardi- ja tarkvarauuendusi alla õhu kaudu (OTA). Apple CarPlay kuulub põhivarustusse kõigis varustustasemetes, välja arvatud põhivarustustasemes Visia.

Kasutajatel soovitatakse laadida nutitelefoni alla uus rakendus nimega Door to Door Navigation (Uksest ukseni navigeerimine). See võimaldab kasutada lisafunktsioone, nagu marsruudi planeerimine telefonis enne kodust või kontorist väljumist. Kui marsruut on paigas, saab sihtkoha saata otse autosse, et alustada juhiste esitamist rooli taha istumise hetkest.

Uut NissanConnecti saab kasutada 7-tollise puuteekraani kaudu, mis on integreeritud armatuurlaua keskele. See on sama suur kui varem, kuid nüüd on klassikalisi nuppe vähem ja lisatud on mitme puute võimalus. Süsteemi uute omaduste hulka kuuluvad järgmised:

-      Ühel real otsing: see navigatsioonisüsteemi uus funktsioon kiirendab ja lihtsustab asukoha leidmist.

-      Isikupärastamine: avakuva on täielikult kohandatav lohistamise funktsiooni kaudu, mis võimaldab kasutajatel korduvate toimingute jaoks otseteid lisada.

-      Hääletuvastus: funktsioonile pääseb juurde roolil olevate uute nuppude kaudu ning see võimaldab häälkäsklustega helistada, lasta ette lugeda sõnumeid ja kontrollida muusika esitamist.

-      Apple Carplay funktsioon kuulub Nissan Qashqai varustustasemete Acenta, N-Connecta, Tekna ja Tekna+ põhivarustusse.

-      3D-kaardid: põhivarustuses selguse suurendamiseks, lisatud on ka võimalus mitme puutega sisse ja välja suumida, et näha asju üksikasjalikumalt või kuvada korraga rohkem teavet.

-      Find My Car: parkimiskoha saab kirja panna, kui kasutajad suunavad navigeerimise tagasi nutitelefoni, et kõndida lõplikku sihtkohta.

-      Uksest ukseni navigeerimise rakendus Door to Door Navigation: klient saab selle Apple Store’ist või Google Play poest oma nutitelefoni alla laadida, et kasutada uue NissanConnecti kõiki võimalusi.

-      Sõidu planeerimine enne väljumist / sihtkoha saatmine autosse: rakendusega Door to Door Navigation saab kasutaja tuvastada sihtkoha oma nutitelefonis, kui ta on kodus või kontoris, ja seejärel saata selle oma Qashqaisse. Juhiste esitamine algab sõiduki käivitamisel.

-      Õhu kaudu (OTA) tarkvara- ja kaardiuuendused: kliendid saavad need endale sobival viisil Wi-Fi või nutitelefoni andmesidepaketi kaudu alla laadida.

Näidikupaneeli kuva, mis asub otse juhi ees kahe näidiku vahel, on samuti ümber tehtud, et kuvada lisateavet, kui keegi helistab või saadab tekstsõnumeid. See kuvab ka täpsed navigatsioonijuhised.