Uudised

Tagasi

Nissan Qashqai pakub crossover’ite juhtidele uuel tasemel sõiduomadusi

  • Euroopas enim müüdud crossover'i jaoks töötati välja uus bensiinimootorite valik.
  • Nissani suure müügimahuga mudelis teeb debüüdi uus topeltsiduriga käigukast.
  • Uhiuus teabe- ja meelelahutussüsteem NissanConnect tugevdab sidemeid juhi ja sõiduki vahel.
  • Süsteem pakub klientidele sujuvat ja intuitiivset nutitelefoni integreerimise võimalust.

Nissan pakub ülimat linna-crossover'it otsivatele juhtidele uuel tasemel sõiduomadusi.

Euroopas enim müüdud crossover Qashqai on nüüd varasemast veelgi meelepärasem tänu ülitõhusate bensiinimootorite uuele valikule ning uuele teabe- ja meelelahutussüsteemile, mille funktsionaalsust on oluliselt täiustatud.

Uued bensiinimootorid

Nissan Qashqai on nüüd saadaval uhiuue 1,3-liitrise bensiinimootoriga, mis on saadaval võimsusega 140 hj ja 160 hj.

See on saadaval kas kuuekäigulise manuaalkäigukasti või uue seitsmekäigulise topeltsiduriga käigukastiga (DCT), mõlemal juhul on sõiduk esirattaveoga. Tegemist on esimese korraga, kui DCT on lisatud Nissani suure müügimahuga mudelile, ning see pakub klientidele sportlikku ja dünaamilisemat sõidukogemust ning paremat kiirendust kohaltvõtul.

Täiustatud bensiinimootor võtab vähem kütust ja selle CO2-heitkogused on väiksemad ning see kehtestab Qashqai sõidetavuse vallas uue standardi. Sõiduki reageering ja kiirendus on tõhusamad, võimsus ja pöördemoment suuremad, võimsuse edastamine sujuvam ja lineaarsem ning üldine sõiduelamus on vaiksem. Ka hooldusvälpasid on pikendatud.

Kõik kolm uut mootorit on teiste tootjate mootoritega võrreldes erakordselt konkurentsivõimelised ning paljudel juhtudel on nende CO2-heitkogused oluliselt väiksemad.

Uue bensiinimootori üksikasjad on esitatud eraldi väljaandes.

Uus teabe- ja meelelahutussüsteem NissanConnect

Qashqai crossover'is on nüüd saadaval Nissani uus teabe- ja meelelahutussüsteem, mille funktsionaalsust on oluliselt täiustatud.

NissanConnect on uhiuus täiustatud teabe- ja meelelahutussüsteem, mis tugevdab veelgi sidemeid juhi ja sõiduki vahel. Klientide jaoks on eelised sujuv ja intuitiivne nutitelefoni integreerimine sõidukiga ning võimalus laadida kaardi- ja tarkvarauuendusi alla õhu kaudu (OTA). Apple CarPlay kuulub põhivarustusse kõigis varustustasemetes, välja arvatud põhivarustustasemes Visia.

Kasutajatel soovitatakse laadida nutitelefoni alla uus rakendus nimega Door to Door Navigation (Uksest ukseni navigeerimine), et kasutada lisafunktsioone.

Uue teabe- ja meelelahutussüsteemi NissanConnect üksikasjad on esitatud eraldi väljaandes.