Uudised

Tagasi

Professionaalne meisterlikkus liikumises: Nissan avalikustas Brüsseli autonäitusel NV300 ideekaubiku

  • Uuenduslik NV300 ideekaubik näitab, kui hästi sobivad Nissani kaubikud ümberehtituste jaoks. 
  • Mobiilne töökoda, mis on täis professionaalidele mõeldud nutikaid lahendusi.
  • Varustatud integreeritud kõik ühes kaasaskantava akulahendusega Nissan Energy ROAM, mis pakub puhast ja tõhusat energiat liikvel olles.   

Nissan avalikustas uue NV300 ideekaubiku, et näidata, kui hästi sobivad Nissani tarbesõidukid igat tüüpi ümberehtituste jaoks.

Belgias Brüsseli autonäitusel avalikustatud sõiduki kaubaruum on ümber kujundatud loomingulistele tisleritele mõeldud mobiilseks töökojaks. See sisaldab mitmesuguseid praktilisi ja uuenduslikke lahendusi ning näitab, kuidas Nissani mitmekülgne tarbesõidukite valik saab olla ideaalne partner igas sektoris ja igal tegevusalal töötavale professionaalile.

NV300 ideekaubik on varustatud integreeritud kaasaskantava akupaketiga Nissan Energy ROAM, mis on kõik ühes ilmastikukindel toitepakett energia mugavaks, heitevabaks ja vaikseks kasutamiseks liikvel olles. Akupaketi mahtuvus on 700 Wh ja suurim võimsus 1 kW, mis teeb sellest suurepärase tipptasemel energiakeskuse mobiilsete spetsialistide jaoks.

Tisleril, kes liigub sageli ühe töö juurest teise juurde, võimaldab see kasutada elektrit oma tööriistade ja tahvelarvutite jaoks tõhusalt ning keskkonnasõbralikult.

Nissan Energy ROAM, mis koosneb Nissan LEAF’i elektriautodelt saadud vanadest akudest, on uusim näide Nissani juhtpositsioonist jätkusuutlike energialahenduste arendamisel. Toitepaketti saab laadida ka NV300 ideekaubiku katusele paigaldatud päikesepaneeli abil, mis teeb sellest tõeliselt võrguvälise energialahenduse.

Nissan Europe’i tarbesõidukite planeerimis- ja turundusosakonna juht Francesco Giacalone ütles: „V300 ideekaubik näitab, et Nissani jaoks on tuleviku tarbesõidukid tõelised partnerid äriklientidele. Need on praktilised ja mitmekülgsed ning Nissan Energy ROAM-i lisamisega ka tõeliselt uuenduslikud ja autonoomsed. Usume, et sellel lahendusel on tarbesõidukite sektoris tohutu potentsiaal ja see tõstab Nissani tarbesõidukid teiste seas selgelt esile."

NV300 ideekaubik on suurepärane näide uutest võimalustest, mida Nissan võib ühel päeval äriklientidele pakkuda. Selle isikupärastatud kaubaruum sisaldab uuendusi, nagu integreeritud puutetundlik arvuti, rööbastel liikuv iste, ruumi säästvad panipaigad ja LED-valgustid laes.

Kaubiku sisu on välja töötatud ja loodud koostööna Nissani ja Briti tunnustatud disainistuudio Studio Hardie vahel.

Nissan Energy ROAM tugineb kaasaskantava akupaketi prototüübile, mida demonstreeriti ideeautodes Nissan Navara Dark Sky ja Nissan Navara EnGuard, mis avalikustati vastavalt 2018. ja 2016. aasta Hannoveri autonäitusel. Tegemist on veel ühe praktilise näitega Nissani intelligentsest mobiilsusest ning sellest, kuidas Nissan soovib kasutada oma akutehnoloogiat ja elektriautode alaseid teadmisi täiesti uutes ärivaldkondades.

Nissan NV300 on ruumikas ja uskumatult praktiline tarbesõiduk, mis on saadaval erinevas pikkuses ja kõrguses. Nissan pakub terves tarbesõidukite seerias, kaasa arvatud auhindadega pärjatud pikapile Navara, 5 aasta / 160 000 km tootja garantiid (100 000 km kaubikul e-NV200). Garantii saab täielikult järgmistele omanikele edasi anda.