Uudised

Tagasi

Tähelepanu! Uus Nissan JUKE on tegudeks valmis


Alates JUKE’i müügiletulekust 2010. aastal on seda müüdud üle miljoni sõiduki ja nüüd on uus JUKE jõudnud maanteekatsete lõppjärku, näidates enne ametlikku avaldamist järgmisel kuul uut välimust ja paindlikke sõiduomadusi.

Ühendkuningriigis Millbrooki katserajale sõites oli sõiduki välispind varjatud ja uue disaini elemendid lasi juhtide kujutlusvõimel lennata. Nüüd on kõik valmis sõiduki julgeks naasmiseks B-SUV segmenti, millele see pani aluse peaaegu kümme aastat tagasi.

Euroopas disainitud uus JUKE on pakkunud põnevat ja edukat ühistegevuse teekonda, tuues kogu piirkonnas kokku andekad Nissani disainerid, et selle arengu nimel koostööd teha. Algne JUKE’i mudel avaldas märkimisväärset mõju ja tõmbas autojuhtide tähelepanu, järgmine episood on peagi algamas.

Enne septembri alguses toimuvat ametlikku avalikustamist avaldab Nissan järgmise:

  • stiilsed kupeejooned, silmatorkavad 19-tollised valuveljed ja sportlik hoiak, mis seab kompaktse crossover’i disaini vallas uue standardi.
  • Inspiratsioon uue JUKE’i disainilahenduse jaoks saadi B-SUV klientide nõudmistest juhtiva disaini, uusima tehnoloogia ja „õbusate" sõiduomaduste järele.
  • Tehnoloogiast tulvil JUKE’ist saab Nissani kolmas mudel, millel on ProPILOTi tehnoloogia, mis moodustab osa Nissani intelligentse mobiilsuse visioonist.
  • Uus JUKE on suurenenud, et pakkuda juhile ja kaasreisijatele suuremat ruumikust ja mugavust, kaotamata seejuures vilgast sõidustiili.

Pärast B-SUV segmendi rajamist ja juhtimist esimese mudeliga tuleb Nissan JUKE peagi tagasi oma ainulaadse identiteedi, veelgi täpsema iseloomu, põnevate omaduste ja juhtivate ühenduvusteenustega, mis vastab autojuhtide muutuvatele vajadustele. Nissanpäästab valla veelgi suurema isiksuse ja põneva sõiduelamuse, mis meeldib üha suurenevale B-SUV segmendi sõidukeid valivate autojuhtide arvule. Võite olla kindel: kuigi JUKE on mitmes mõttes suureks saanud, jääb sõidurõõm alati alles!