Uudised

Tagasi

Ettevaatusabinõud

Hea Eurostauto klient ja koostööpartner!

Seoses koroonaviiruse leviku ja Eestis kehtestatud eriolukorraga ning meie sooviga hoida oma töötajate, klientide ja koostööpartnerite tervist, oleme lühendanud esinduste tööaegasid ning juhime tähelepanu ettevaatusabinõudele.

Alates 1. aprillist 2020 kuni järgmiste teavitusteni on Eurostauto Tallinna ja Pärnu esindused erakorraliselt avatud järgnevalt:
E-R 9:00-15:00
L,P SULETUD

NB! Muudatus: Alates 11.05.2020 on Eurostauto Tallinna esindus taas avatud ka laupäeviti kell 10:00-15:00.

Anname endast parima tagamaks jätkuvalt kvaliteetse teenuse ja teeninduse ka kehtestatud eriolukorra puhul.


‼️  Selleks, et vältida viiruse levikut, palume kõigil Eurostauto esinduste külastajatel kaaluda esinduse külastamise edasilükkamist juhul, kui olete viibinud viimase kahe nädala jooksul koroonaviiruse riskipiirkonnas või kogenud külmetushaigustele iseloomulikke tunnuseid.

‼️   Varem tehtud broneeringud Eurostautos on võimalik kahe nädala võrra edasi lükata, teavitades meid sellest telefoni või e-kirja teel:
Eurostauto Tallinna esindus: 6710900, info@eurostauto.ee 
Eurostauto Pärnu esindus: 4476111, info.parnu@eurostauto.ee

Kontaktpindade desinfitseerimise tagamiseks pääseb müügisaalides olevatesse sõidukitesse vaid kliendi poolt müügikonsultandile vastava palve esitamisel ning pärast igat klienti desinfitseerime eksponeeritava auto, s.h. sõiduki salongi. Ka proovisõidu- ja asendusautosid desinfitseerime peale igat sõitu.

Meie teenindusse toodud sõidukitel desinfitseerime salongi, võtmed ja käepidemed auto vastuvõtul ning loovutamisel. Sõiduki sisse- ja väljasõidutamiseks kasutame vaid üht isikut, hooldusnõunikud ja lukksepad kasutavad kliendi sõidukiga tegelemisel kaitsevahendeid. Järjekordade vältimiseks broneerime külastusajad hajusalt ning kohapeal kasutame järjekorramasinat.

Lisaks pakume Eurostauto Tallinna esinduses kontaktivaba rehvivahetuse teenust (ettetellimisel e-posti teel: eurost@eurostauto.ee või telefonil: 6710910), mille käigus klient sõidab ise töökotta ning oma autost ei välju.

Nii meie meeskonna kui ka meie klientide ja koostööpartnerite tervise kaitsmiseks oleme lisanud esinduste kliendialadesse desinfitseerivad puhastusvahendid ning loonud teeninduslettide ette turvatsooni. Kogu Eurostauto meeskond jälgib rangelt Terviseameti poolt kehtestatud soovitusi ega viibi tööl juhul, kui see pole soovituslik. Rohkem infot koroonaviiruse levikuga seotud ettevaatusabinõude ja soovituste kohta leiate Terviseameti kodulehelt

Mõistvale suhtumisele lootes ja tugevat tervist soovides
Teie Eurostauto