Uudised

Tagasi

Eurostauto Pärnu on ka ametlik Jeep´i esindus ja Fiati hoolduskeskus

15. juulist on Pärnu tuiksoonel, aadressil Roheline 72 asuvas Eurostauto autoesinduses lisaks Nissanile ja Mazdale võimalik osta ja hooldada ka JEEP margi sõidukeid ning alates 1. septembrist hooldada FIAT margi sõidukeid. Seega Eurostauto Pärnu esinduse näol on nüüd tegemist ka ametliku JEEP müügi- ja teeninduskeskuse ning FIAT ja FIAT PROFESSIONAL autoriseeritud teenindusega. Eurostauto Pärnu esindusse on oodatud nii uue Jeep´i ostjad kui juba Jeepi või Fiatti omavad kliendid: margiteeninduses saab teha kõiki vajalikke hooldus-, remondi-, kere- ja värvitöid ning osta varuosi.

Eurostauto Pärnu esinduses on kogu töötajaskond saanud tehasepoolse väljaõppe nii müügi kui teeninduse osas ja täiendõpe toimub pidevalt koos brändide arenemisega. Kui asjad laabuvad ootuspäraselt, valmib 2021. aasta esimeses pooles uus Jeepi maja, mis saab olema üks suuremaid ja moodsamaid Baltimaades.

OÜ Eurostauto on asutatud 2008. aastal ja põhineb 100% Eesti kapitalil. Eurostauto meeskonnal on pikaajaline uute ja kasutatud autode müügikogemus. 1996. aastast on tegeletud Mazda autode müügi ja hoolduse edendamisega Eestis. Ettevõtte tegevuste loetellu kuuluvad nii AS Vilojett alustamine Pärnus kui ka hilisem osalemine Inchcape Motors Estonia juhatuses Tallinnas. 2009. aastal sõlmis Eurostauto ametliku esindusõiguse lepingu Nissan Nordic Europe’iga ning samal aastal Mazda ametliku hoolduse õiguse lepingu Inchcape Motors Finlandiga. Eurostautol on Tallinnas ja Pärnus esindused ja nad on Eesti suurim Nissani edasimüüja. Tänaseks on müüdavate markide loetellu lisandunud siis ka Jeep ning teenindust pakutakse Nissani, Mazda ja Jeep´i kõrval ka Fiat ja Fiat Professional mudelitele.

Tutvu Jeep´i mudelitega SIIN.

Broneeri Jeep´i teeninduse aeg SIIN.

Broneeri Fiati teeninduse aeg SIIN.