Uudised

Tagasi

Covid-19 ennetusmeetmed

Head Eurostauto kliendid ja koostööpartnerid!

Seoses koroonaviiruse Covid-19 taaskordse laiema leviku ja sooviga hoida nii teie kui meie töötajate tervist palume meie esindustesse tulla vaid tervena ja esindusi külastades hoida 2m distantsi, desinfitseerida käsi ning kanda maski. Selle lihtsustamiseks on meie salongide kliendialades jätkuvalt olemas desinfitseerivad puhastusvahendid ning markeeringud põrandal. 

Teeme ka omaltpoolt kõik, et tagada teile ohutu külastus - desinfitseerime kontaktpindasid ja proovisõidu- ning asendusautosid regulaarselt, hooldustööde teostamisel kasutame kaitsevahendeid ja meie meeskond järgib rangelt kõiki Terviseameti poolt kehtestatud soovitusi ega viibi tööl juhul, kui see pole soovituslik.

Nii Eurostauto Tallinna kui Pärnu esinduse autode müük ja teenindus jätkavad tööd tavapärases rütmis. Anname endast parima tagamaks jätkuvalt kvaliteetse teenuse ja teeninduse ka praeguses olukorras.

‼️Selleks, et vältida viiruse levikut, palume kõigil Eurostauto esinduste külastajatel lükata külastus edasi juhul, kui teil on karantiini või eneseisolatsiooni kohustus või olete kogenud viimase 10 päeva jooksul külmetushaigustele iseloomulikke tunnuseid. 

‼️ Varem tehtud broneeringud Eurostautos on võimalik edasi lükata, teavitades meid sellest telefoni või e-kirja teel:

Eurostauto Tallinna esindus: 6710900, info@eurostauto.ee 

Eurostauto Pärnu esindus: 4476111, info.parnu@eurostauto.ee

Rohkem infot koroonaviiruse levikuga seotud ettevaatusabinõude, soovituste ja kohustuste kohta leiate Terviseameti kodulehelt.

Me hoolime teist. Püsige terved!

Teie Eurostauto