Uudised

Tagasi

Eurostauto avas Pärnus autoriseeritud BMW teeninduse

2008. aastast Eesti turul edukalt tegutsenud automüüja ja volitatud teenindaja Eurostauto avas Pärnus BMW teeninduse. Tegu on regiooni ainsa ametliku teeninduskeskusega, kus on olemas kaasaegsed võimalused teostada nii tavapäraseid hooldustöid, keretöid kui taastada ka näiteks BMW hobiautosid.

Eurostauto on aastaid edukalt müünud Aasia autobrände, 2020. aastal laiendati tegevust ning avati United Motors AS-iga koostöös Jeepi müügi- ja teeninduskeskus. 2021. aasta märtsis avati ettevõtte avarates ruumides moodne BMW autoriseeritud teeninduskeskus, mis on ainuke Pärnumaal. 

Ametlik hooldus- ja remondikeskus Pärnus avardab kvaliteetse teenuse saamise võimalusi laiemalt: Tallinnast on siia vaid pisut üle tunni sõitu, kuurortlinna saavad mugavalt oma autot hooldama tulla ka rapla-, järva- ja viljandimaalased. 

„Statistika põhjal on ainuüksi Pärnumaal registreeritud rohkem kui 3000 BMW-d, neist omakorda pool on kuni kümme aastat vanad ja on ilmselge, et siinkandis on ametlikust teenindusest juba kaua puudust tuntud,” räägib Eurostauto Pärnu esinduse juht Karlo Pilter. 

BMW Baltimaade regiooni klienditeenindusvaldkonna juht Taavi Tamm on veendunud, et koostöö Eurostautoga aitab BMW visiooni ellu viia: „Teenindusvõrgu laienemine peab olema loomulik, turu vajadusest lähtuv protsess ning Eurostauto initsiatiiv luua BMW margiteenindus, et regioonis tühimikku täita, on tänuväärne – Euroopa automarkide puhul ei piira tootjatehas teenindusvõrguga liitumisi. Kui ettevõte on valmis investeerima, et tehase nõudeid täita ja leiab, et see tasub end ära, siis edasine on ühise eesmärgi „We bring joy to the world of mobility” poole liikumine. Preemiumklassi auto puhul on loomulik, et sellega käib kaasas ka preemiumklassi teenindus.”

Taavi Tamm rõõmustab, et Eurostauto Pärnu esinduse BMW teenindus täidab seni mandri-Eesti teenindusvõrgukaardil olnud tühimiku: „Eestis on nüüdseks viis volitatud BMW teenindust: Tallinnas kaks, Tartus, Kohtla-Järvel ja Pärnus üks. Enamuse BMW omanike jaoks jääb kvaliteetne hooldus kuni tunniajase autosõidu ulatusse.” BMW Baltimaade klienditeenindusvaldkonna juht loodab ühtlasi, et järgmisena saavad oma margiteeninduse Eesti suured saared.

Esinduse juhataja soovitab Eurostauto teeninduskeskusega tutvust teha ka vanemate BMW-de omanikel. „Kui uuemate BMW-de puhul saabki hakkama korraliste hooldustega, siis varasemate aastakäikude autode omanikud peavad oma neljarattalisele rohkem ja tihedamalt tähelepanu pöörama. Just neile tahaksin öelda, et tulge nüüd julgelt meie juurde ja tehke tutvust BMW Value Service hoolduspakettidega, mis ongi mõeldud eakamate „baierlaste” kvaliteetseks ja taskukohaseks korrashoiuks.”

Ametlikus teeninduskeskuses tehakse kõiki vajalikke töid alates õlivahetusest ja keretöödest hobiautode ehitamiseni välja. „Meie meistritel on rõõm võtta vastu keerulisemaid töid, sest meie vahendite ning tootja garantiiga kaetud varuosadega on tulemus kauakestev. Nagu ütleb BMW teeninduse tunnuslause, on BMW meie juures heades kätes. Meie meistrid on saanud margikoolituse ning nende tööle võib panna kvaliteedimärgi,” lisab Karlo Pilter.

Ametlikult on BMW volitatud teenindus Pärnus avatud 23. märtsist, ent sõna on levinud ja esimesed BMW-de hooldusajad on juba kirja pandud.

„Ühes kuus võiksime teenindada kuni paarsada BMW-d,” sedastab Eurostauto Pärnu esinduse juht. „Kui on näha, et huvi on suurem, suudame vastu võtta rohkem sõidukeid. Kindlasti tasuks autoomanikul võtta meiega ühendust ja konsulteerida, kui vaja on teha suuremahulisemaid töid. Saame anda nõu ja otsida parimat lahendust,” lisab ta. „Peamine, et enam ei jää ükski Baieri autotehase neljarattaline asjatundliku abita. See omakorda aga tähendab, et kasutajale on garanteeritud ohutu sõit ning kui ta otsustab oma BMW-ga sõprust pidada seni, kuni auto kestab, on tal paarikümne aasta pärast auväärne, heas korras klassik. BMW-usku inimesed saavad aru, mida siinkohal silmas pean – see auto on loodud aastakümneteks sõidurõõmu pakkuma ja meie saame siin omalt poolt teha kõik, et seda lubadust pidada.”

Pärnu margiteenindusse saab aja broneerida SIIN.

____

OÜ Eurostauto on asutatud 2008. aastal ja põhineb 100% Eesti kapitalil. Eurostauto meeskonnal on pikaajaline uute ja kasutatud autode müügikogemus. 1996. aastast on tegeletud Mazda autode müügi ja hoolduse edendamisega Eestis. Ettevõtte tegevuste loetellu kuuluvad nii AS Vilojett alustamine Pärnus kui ka hilisem osalemine Inchcape Motors Estonia juhatuses Tallinnas. 

2009. aastal sõlmis Eurostauto ametliku esindusõiguse lepingu Nissan Nordic Europe'iga ning samal aastal Mazda ametliku hoolduse õiguse lepingu Inchcape Motors Finlandiga. 2020. aastal lisandus mudelivalikusse Jeep ning tänavu avati Pärnus BMW margiteenindus.

Ettevõttele on Autode Müügi- ja Teenindusettevõtete Eesti Liidu (AMTEL) poolt väljastatud kvaliteedimärk „Tunnustatud automüüja“.

Tekst: Ylle Tampere

Fotod: NYST

Rohkem ja suuremaid fotosid leiab siit

Lisainfo:

Karlo Pilter

Pärnu esinduse juhataja    

+372 52 51 545

e-mail: karlo.pilter@eurostauto.ee