Uudised

Tagasi

Uued Covid piirangud

Tulenevalt Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud Covid viiruse tõkestamise piirangutest on Eurostauto salongides alates 26.08.2021 maski kandmine kohustuslik. Seoses sooviga piirata koroonaviiruse levikut ja hoida nii teie kui meie töötajate tervist palume meie esindustesse tulla vaid tervena ja esindusi külastades hoida 2m distantsi ning desinfitseerida käsi. Selle lihtsustamiseks on meie salongide kliendialades jätkuvalt olemas desinfitseerivad puhastusvahendid ning markeeringud põrandal. 

Teeme ka omaltpoolt kõik, et tagada teile ohutu külastus - desinfitseerime kontaktpindasid ja proovisõidu- ning asendusautosid regulaarselt, hooldustööde teostamisel kasutame kaitsevahendeid ja meie meeskond järgib rangelt kõiki Terviseameti poolt kehtestatud soovitusi ega viibi tööl juhul, kui see pole soovituslik.


Teenindust on võimalik soovi korral külastada ka kontaktivabalt, andes sellest eelnevalt teada:
Tallinnas info@eurostauto.ee või telefonil 6710900
Pärnus info.parnu@eurostauto.ee või telefonil 4476111

Kontaktivaba teeninduse korral võetakse vastu ja tagastatakse autovõtmed välitingimustes.

‼️Selleks, et vältida viiruse levikut, palume kõigil Eurostauto esinduste külastajatel lükata külastus edasi juhul, kui teil on karantiini või eneseisolatsiooni kohustus või olete kogenud viimase 10 päeva jooksul külmetushaigustele iseloomulikke tunnuseid. 

‼️ Varem tehtud broneeringud Eurostautos on võimalik edasi lükata, teavitades meid sellest telefoni või e-kirja teel:

Eurostauto Tallinna esindus: 6710900info@eurostauto.ee 

Eurostauto Pärnu esindus: 4476111info.parnu@eurostauto.ee

Rohkem infot koroonaviiruse levikuga seotud ettevaatusabinõude, soovituste ja kohustuste kohta leiate Terviseameti kodulehelt.

Me hoolime teist. Püsige terved!

Teie Eurostauto