Uudised

Tagasi

Nissan avalikustas täiselektrilise ideeauto Nissan Hyper Urban veel enne Jaapanis toimuvat autonäitust

Selle kuu lõpus Tokyos toimuva Jaapani autonäituse eel esitles Nissan põnevate täiselektriliste ideeautode seeriat, millest esimene on Nissan Hyper Urban. Selle digitaalne avalikustamine toimus täna.

Kõik sellesse seeriasse kuuluvad mudelid, mida hakatakse ükshaaval digitaalselt avalikustama (järgmisi teadaandeid on oodata 10., 17. ja 19. oktoobril) enne 25. oktoobril toimuvat pressipäeva, sisaldavad sõna hyper, mis väljendab kõrgendatud elevust, mida nad peaksid esile kutsuma. Igal ideeautol on oma sümbolväärtus ja kohandatud omadused, mis lisavad väärtust ainulaadsetele elustiilidele ja mitmesugustele ambitsioonidele. Need ideeautod aitavad klientidel avaldada positiivset mõju planeedile, stiilis või sõidurõõmus järeleandmisi tegemata.

Nissani visioon Jaapani autonäituse jaoks kehastab ettevõtte vankumatut pühendumust inimeste elu rikastamisele ja elektrisõidukite (EV) maastiku revolutsioonilisele muutmisele läbi ümberkujundatud toodete ja tehnoloogiate. Nende ideeautode avalikustamist veel enne Jaapani autonäitust saate jälgida siit: https://www.nissan.co.jp/JMS/2023/EN/

Nissan Hyper Urban: et maailm oleks puhtam

Nissan Hyper Urbani disain sobib ideaalselt selle ideeauto rafineeritud maitsega sihtgrupi kasutajatele, kelle jaoks on keskkonnasäästlikkus esmatähtis. Sõiduki elegantne ja moodne disain väljendab kasutajate nõudlikku maitset, tehes küll julge avalduse, ent sulandudes samas hästi nende keskkonda.

Nissan Hyper Urban põimub täielikult elektrisõidukite ökosüsteemi tänu oma muljetavaldavale V2L (sõidukist koju) funktsioonile, mis võimaldab varustada energiaga ka kodu. Tulemuseks on oluline energiasääst ja väiksem koormus elektrivõrgule. Tänu V2G (sõidukist võrku) võimekusele saavad omanikud ülejääva energia võrku tagasi saata, toetades seeläbi kohalikku kogukonda ja teenides sellega raha. Intelligentne laadimishaldussüsteem on varustatud tehisintellektiga, mis suudab iseseisvalt laadida sõidukeid ja varustada hooneid elektrienergiaga, tagades seeläbi tõhusa energiahalduse.

Kestlikkus kehtib ka sõiduki eluea suhtes, muutes selle ideaalseks inimestele, kelle jaoks on oluline, et kõigel sellel, mida nad omavad, oleks pikaajaline väärtus. Regulaarsed riistvara- ja tarkvarauuendused tagavad, et auto püsib kaasaegne paljude aastate jooksul. Näiteks saab salongi värskendada uue näidikupaneeli abil, milles kasutatakse uusimaid tehnoloogiaid ja trende graafilistes kasutajaliidestes.

Nissan Hyper Urban kehastab Nissani elektriautode tulevikudisaini ja tehnoloogist võimekust. Kere sidrunikollane välisviimistlus muudab värvivarjundeid sõltuvalt sellele langeva valguse nurgast, püüdes sellega tähelepanu, end sulandudes ometigi sujuvalt ümbruskonda. Esimesed ja tagumised kääruksed tekitavad avatuse tunde ja lisavad iseloomu, samal ajal kui sportlik siluett suurendab aerodünaamika tõhusust. Sportlikku välimust täiendavad laiad rehvid, mis rõhutavad ülimat dünaamikat ja urbanistlikku välimust.

Salong on kujundatud nii, et see sobiks linnalikesse eluruumidesse. Kaleidoskoobi kolmnurkadest inspireeritud näidikupaneel ja ekraan on kohandatavad vastavalt omaniku meeleolule. Lisaks saab esiistmed tagaistmetesse kokku klappida ja luua seeläbi diivanitaolise, privaatse lõõgastumisruumi. Igapäevasest saginast eemal olles ühendab Nissan Hyper Urban sujuvalt nii lõõgastavad kui praktilised omadused: parkige see stuudiokorterisse või bangalosse, kus sellest saab mõnus koht lõõgastumiseks.

# # #

Kontaktid
Henri Daum
Baltikumi turundus- ja kommunikatsioonijuht
Nissan Nordic Europe Oy
hdaum@nissan-europe.com
+372 53 435 754

Marina Maneas Bakkum
Kommunikatsioonidirektor
Nissan Nordic Europe Oy
mmaneasbakkum@nissan-europe.com
+47 9002 1343

Nissan AMIEO (Aafrika, Lähis-Ida, India, Euroopa ja Okeaania)

Nissani eesmärk on saada läbinisti kestlikuks ettevõtteks, mis liigub puhtama, ohutuma ja kaasavama maailma poole.

Kestlikkus on Nissani pikaajalise visiooni, Nissan Ambition 2030 keskmes. See strateegia vastab olulistele keskkondlikele, ühiskondlikele ja kliendipõhistele vajadustele eesmärgiga pakkuda elektrifitseeritud automudeleid ja tehnoloogilisi uuendusi Nissani peamistel turgudel üle maailma, et edendada liikuvust ja muudki. Ambition 2030 toetab Nissani eesmärki saada süsinikuneutraalseks kogu oma toodete elutsükli ja tegevuse jooksul 2050. aastaks. Nissani AMIEO regioon, mille keskmes on EV36Zero, on üleminekul elektrifitseeritud tulevikule esirinnas.

Lisateabe saamiseks Nissani toodete, teenuste ja kestlikule liikuvusele pühendumise kohta külastage saiti nissan-global.com. Meid saate jälgida ka FacebookisInstagramisTwitteris ja LinkedInis ning vaadata meie uusimaid videoid YouTube'ist.